لیست اسامی پرطرفدارترین شاخ های اینستاگرام و اینفلوئنسرهای ایرانی

0
1521
این پست درباره اسامی کلیپ سازان اینستاگرام ایرانی ، پرطرفدارترین شاخ های اینستاگرام ، اسامی شاخ های اینستا ایرانی ، شاخ های اینستا در تهران است. شاید موضوع معرفی شاخ های اینستاگرام برای شما هم جالب باشد تا با پر طرفدارترین آن ها و فعالیت آن ها آشنا شده و اطلاعاتی به دست آورید.

در این لیست نهایت سعی و تلاش ما بر این بوده است که افراد ایرانی و فعالیت آن ها در کشور ایران را بررسی کنیم و برای شما به صورت خلاصه توضیحاتی از شاخ های اینستاگرام و اینفلوئنسر های ایرانی بدهیم. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی

آشپز معروف اینستاگرامی نواب ابراهیمی متولد سال 1369 است. نواب ابراهیمی فارغ التحصیل رشته عمران میباشد که بعد از دانشگاه علاقه وی به آشپزی شروع شد، وی در ویدیو هایی که در اینستاگرام منتشر میکند، در قالب یک ویدیو یک دقیقه ای طرز تهیه غذا های ایرانی و خارجی را به صورت حرفه ای آموزش میدهد. نواب ابراهیمی علاوه بر اینستاگرام در حوضه یوتیوب نیز فعال است و در این دو شبکه اجتماعی طرفداران بسیاری را برای خود جذب کرده است.

اینستاگرام نواب ابراهیمی در حال حاظر 2021 – 1.9 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام نواب ابراهیمی

یوتیوب نواب ابراهیمی نیز 43 هزار نفر ساب اسکرایبر را دارا میباشد.

صدف ترابی شل بیوتی

صدف ترابی شل بیوتی

صدف ترابی ملقب به شل بیوتی یکی از میکاپ آرتیست های معروف اینستاگرام در تاریخ 14 ام خرداد ماه سال 1373 چشم به جهان گشود. شل بیوتی یکی از بلاگر و میکاپ آرتیست های مشهور ایرانی میباشد که رشته میکاپ آرتیستی و آرایشگری را از دوران نوجوانی خود آغاز کرد.

از آنجایی که رشته آرایشگری و خودآرایی در بین کاربران اینستاگرام طی سال های اخیر بسیار محبوب شده است، از این رو صدف ترابی با راه اندازی شل بیوتی در اوایل این سال ها توانست به زودی جایی برای خود در بین شاخ های اینستاگرام ایرانی باز کند.

اینستاگرام شل بیوتی در حال حاظر 2021 – 2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام شل بیوتی

یوتیوب شل بیوتی نیز 2.03 هزار نفر ساب اسکرایبر را دارا میباشد.

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور

محمد امین کریم پور پرطرفدار ترین کمدین اینستاگرام و اینفلوئنسر ایرانی در تاریخ 7 ام مرداد ماه سال 1373 در تهران متولد شد. کمدین اینستاگرامی محمد امین کریم پور در رشته برق الکترونیک از دانشگاه علمی کاربردی تهران در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده است.

محمد امین کریم پور یکی از اولین افرادی بود که شروع کرد به دابسمش ساختن های 15 ثانیه در اینستاگرام و رفته رفته با بیشتر شدن فالوور هایش جدی تر به ویدیو کلیپ های طنز یک دقیقه ای روی آورد و به طرز وحشتناکی کاربران صفحه اینستاگرام او در مدت کوتاهی افزایش یافت. محمد امین کریم پور که با ساخت ویدیو کلیپ های طنز حرفه ای تر به کار خود ادامه داد.

به شهرت باورنکردنی دست یافت و تعداد افرادی که او را دنبال میکنند امروزه به 4.7 میلیون نفر رسیده است. تبلیغات پیج اینستاگرام محمد امین پور بسیار خاص بوده و تمامی سناریو تبلیغاتی را خودش مینویسد و تک تک صحنه سازی اثر او میباشد و مبالغ بسیار بالایی برای هر تبلیغ محمد امین کریم پور پرداخت میشود.

اینستاگرام محمد امین کریم پور در حال حاظر 2021 – 4.7 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام محمد امین کریم پور

سحر الهی

سحر الهی

سحر الهی مدل و شاخ اینستاگرام معروف متولد 11 ام خرداد ماه سال 1370 در شهر تهران است. سحر الهی ابتدا در اینستاگرام عکس های شخصی خودش را منتشر میکرد و رفته رفته با شرکت های شال و روسری معروف قراردادی تبلیغ می کرد. کلیپ ها و عکس های سحر الهی در همکاری با برند های روسری و شال بسیار چشم نواز بود و او با این برند ها روز به روز بیشتر دیده میشود مردم بیشتر به او کنجکاو می شدند.

ارتباطات عجیب سحر الهی با بازیگران مطرح سینما ایران باعث شد او به صورت کاملا برنامه ریزی شده تبدیل به یکی از شاخ های اینستاگرامی شود. در حالی که رابطه های سحر الهی به صورت علنی رونمایی نمیشد و تمامی حواشی های او با بازیگران کاملا نامحسوس و ابهام انگیز دیده شده است، همین امر باعث افزایش تعداد دنبال کنندگان وی میباشد.

اینستاگرام سحر الهی در حال حاظر 2021 – 495 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام سحر الهی

نگین عابدزاده

نگین عابدزاده

نگین عابدزاده لایف استایلیست اینستاگرام متولد 12 ام دی ماه 1372 در تهران است. نگین عابدزاده فعالیت اینستاگرامی خود را بعد از ازدواج با احمدرضا خادمیان در سال 1393 شروع کرد، محتوای فعالیت او از زندگی عاشقانه ای که با همسر خویش داشت شروع شد و بعد ها موضوع صفحه اینستاگرام نگین عابدزاده به لایف استایل کشیده شد و مخاطبان زیادی را از همین راه کسب کرد.

از کری خوانی هایش با همسرش در مورد پرسپولیس و استقلال تا کلیپ های دوتاییشان به خوبی از خواستار فضای مجازی بهرمند شد و توانست تبدیل به یکی از شاخ های اینستاگرامی شود.

اینستاگرام نگین عابدزاده در حال حاظر 2021 – 2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام نگین عابدزاده

امیررضا سعیدی

امیررضا سعیدی

امیررضا سرمد سعیدی معروف به بلاگر تکنولوژی، خلاقیت و انگیزه فضای مجازی اینستاگرام متولد 17 ام اسفند ماه سال 1374 در تهران است. امیر رضا سعیدی تولید محتوا های مختلف در رابطه با اینستاگرام را به بهترین روش ها آموزش میدهد.

همچنین راه های افزایش فالوور، بازدید بیشتر پست های اینستاگرام، نحوه رفتن پست های پیج به اکسپلور و جذب کاربر، ساخت استوری های جذاب برای داشتن صفحه ای متفاوت تر و همچنین معرفی نرم افزار هایی که برای انجام این کار ها و نحوه استفاده از آنها را یاد می دهد. امیررضا با اطلاعات بالایی که در این زمینه دارد، توانست با ثابت کردن خود به کاربران روز به روز طرفداران بیشتر به سوی پیج او راهی شوند و بعد از کسب فالوور های زیادتر فعالیت خود را مداوم در حال به روز تر کردن و رشد دادن است.

اینستاگرام امیر رضا سعیدی در حال حاظر 2021 – 499 هزار نفر دنبال کننده دارد. البته شایان ذکر است که یک بار صفحه او توسط اینستاگرام بسته شده است و در مدت کمی به این عدد توانست برسد.

اینستاگرام امیر رضا سعیدی

امیر جابری

امیر جابری

امیر جابری فود بلاگر مشهور اینستاگرام متولد تهران است. کمتر کسی از افرادی که شبکه مجازی اینستاگرام را استفاده میکند که اسم امیر جابری را ندیده باشد، وی به قدری پولدار است که در هر بار رستوران گردی اش یا کافه گردی به اندازه یک خانواده 8 نفره غذا و نوشیدنی سفارش میدهد.

همین امر باعث شد به زودی توجه کاربران را جلب کند و یکی از شاخ های بسیار معروف اینستاگرام بشود. در واقع امیر جابری فود بلاگر به رستوران ها و کافه های مجلل رفته انواع اقسام از غذا ها و نوشیدنی ها را سفارش میدهد و تجربه خود را به مردم در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک میگذارد.

اینستاگرام امیر جابری در حال حاظر 2021 – 1.6 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام امیر جابری

شبنم نظیف

شبنم نظیف

شبنم نظیف آرایشگر حرفه ای و میکاپ آرتیست خفن اینستاگرام فعالیت خود را در سال 1386 شروع کرد. شبنم نظیف در زمینه میکاپ و گریم فوق تخصصی عروس مهارت بسیاری دارد و در مجموعه آرایشی شبنم نظیف کلیه خدمات به صورت حرفه ای و با به روز ترین متد روز دنیا انجام می گیرد.

او به دلیل حرفه خاصی که در قبل و بعد آرایش خود به مردم نشان میدهد بسیار محبوب شد و شعبه دوم آرایشگاه خود را تاسیس کرد. شعبه دوم آرایشگاه شبنم نظیف در سعادت آباد تهران قرار دارد و بهترین کارکنان را برای خود انتخاب کرده تا تمامی نیاز های بانوان محترم را به بهترین نحو اجرا کنند.

اینستاگرام شبنم نظیف در حال حاظر 2021 – 1.3 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام شبنم نظیف

محسن ایزی

محسن ایزی

سلطان دابسمش اینستاگرام محسن ایزی در سال 1367 متولد شهر تهران است. محسن ایزی فعالیت اینستاگرام خود و کمدین بودن را سال 1395 شروع کرد و با منتشر کردن ویدیو هایی ساده اما طنز کم کم به چشم کاربران آمد. با پخش شدن کلیپ های یک دقیقه ای حرفه ای محسن ایزی در طی چند ماه به صورت غیرقابل باوری مشهور شد و بسیاری او را بعد از محمد امین کریم پور بهترین کمدین و واینر موفق میدانند.

اینستاگرام محسن ایزی در حال حاظر 2021 – 3.6 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام محسن ایزی

آیروس ملودی

آیروس ملودی

ثریا روحانی با نام اینستاگرام آیروس ملودی بلاگر مشهور متولد 1369 است. فعالیت آیروس ملودی در واقع لایف استایل و فمیلی میباشد که به این صورت او بعد از متولد شدن دوقلو هایش سام و سامیار توانست با ویدیو سازی با بچه هایش و البته بعضی مواقع به همراه شوهرش در شرایط ها و مکان های مختلف با کار های جذاب به یکی از بلاگر های معروف تبدیل شد و کاربران اینستاگرام زیادی را به خود کسب کرد.

اینستاگرام آیروس ملودی در حال حاظر 2021 – 754 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام آیروس ملودی

کیمیا حسینی

کیمیا حسینی

کیمیا حسینی مدل اینستاگرامی معروف ایرانی متولد سال 1380 در تهران است. کیمیا حسینی با زیبایی خود رو به اینستاگرام آورد و از همان ابتدا مورد توجه بسیاری از رسانه ها و کاربران اینستاگرامی قرار گرفت. کیمیا با انجام تبلیغات متعدد برای برند های معتبر و معروف و محصولات آرایشی کم کم معروف شد.

رشته مورد علاقه ی کیمیا حسینی طراحی و دیزاین لباس است و به همین دلیل او یک برند لباس با طراحی های خود او به نام کیمیا کالکشن تاسیس کرد و توانست تبدیل به یکی از شناخته شده های اینستاگرام ایرانی شود.

اینستاگرام کیمیا حسینی در حال حاظر 2021 – 335 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام کیمیا حسینی

آریا کئوکسر

آریا کئوکسر

آریا رحمتی معروف به آریا کئوکسر، استریمر، یوتیوبر و اینستاگرامر موفق ایرانی 24 ساله است. آریا از سال 2011 به استریمری روی آورد و در نهایت 3 سال اخیر توانسته است به یکی از موفق ترین استریمر های ایران بدل شود، او به دلیل طرز گفتاری پرانرژی خود و لفظ های مختص به ایشان به راحتی هر چه تمام تر ویدیو هایش را آپلود می کند و فعالیت او علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز میباشد و درآمد اصلی آریا از یوتیوب می آید.

اینستاگرام آریا کئوکسر در حال حاظر 2021 – 731 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام آریا کئوکسر

یوتیوب آریا کئوکسر نیز 173 هزار نفر ساب اسکرایبر را دارا میباشد.

بهاره سلیمانی بلاگر

بهاره سلیمانی بلاگر

بهاره سلیمانی بلاگر معروف اینستاگرام ایرانی متولد تهران است. بهاره سلیمانی از بانوانی است که میشود گفت کاملا با قوانین کشور ایران سازگار است و بلاگری او با چیز های بسیار ساده ای مثل نحوه پخت کیک خانگی شروع شد، بعد از آن روی به منتشر کردن عکس های مختلفی از خود با ژست های خاص عکاسی و با کاربرانی که از همچین افرادی خوششان می آید توانست خودش را بالا بکشد و هم اکنون یکی از شاخ های اینستاگرام و بلاگر باحجاب معروفی به حساب می آید.

اینستاگرام بهاره سلیمانی بلاگر در حال حاظر 2021 – 713 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام بهاره سلیمانی بلاگر

دلارام خسروانی

دلارام خسروانی

دلارام خسروانی چهره مشهور اینستاگرام متولد 1378 در تهران است. دلارام خسروانی نوجوان فعالیت خود را در اینستاگرام با منتشر کردن ویدیوهایی از مادرش که در نقش معلم موسیقی او صدایش شنیده میشود که دلارام سعی دارد با کمک مادرش به صورت صحیح خوانندگی را یاد بگیرید و خوانندگی کند.

دلارام با خواندن آهنگ های مشهور و معروف ایرانی و خارجی شروع کرد و سپس مدتی بعد باردار شد و این خبر باعث فالوور گیری شدید این اینفلوئنسر ایرانی شد. حال او با طراحی حرفه ای لباس به فعالیت خود ادامه میدهد و با حواشی هایی که برایش ایجاد شد تبدیل به شاخ اینستاگرامی شده و کسب درآمد های خوبی را از این طریق به دست می آورد.

 اینستاگرام دلارام خسروانی در حال حاظر 2021 – 305 هزار نفر دنبال کننده دارد.

 اینستاگرام دلارام خسروانی

جواد خواجوی

جواد خواجوی

جواد خواجوی دوبلور مشهدی مشهور متولد 1371 است. وی دانشجوی انصرافی سینما میباشد که به دلایل خاص شخصی خود از دانشگاه انصراف داد، با شروع صدا گذاری او روی کلیپ های معروف و خنده دار دنیای مجازی و انتشار آن ها بر روی پلتفرم اینستاگرام وی را بسیار مشهور کرد.

فعالیت جدی او در صدا گذاری ها از سال 1396 شروع شد و کم کم صفحه اینستاگرام وی ده هزار نفری شد تا جایی ادامه دار بود که کمتر از یک سال او بیش از 1 میلیون نفر فالوور کسب کرد. جواد خواجوی با ورود به خندوانه به اوج شهرت خود رسید و هم اکنون یکی از چهره های سرشناس رسانه ای و اینستاگرامی شده است.

اینستاگرام جواد خواجوی در حال حاظر 2021 – 3.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام جواد خواجوی

علی صبوری

علی صبوری

علی صبوری کمدین معروف اینستاگرام متولد دهه 60 ایران و در شهر مشهد میباشد. استندآپ کمدی یکی از کار های اصلی علی صبوری است، به طوری که اینستاگرام وی در سال 1395 با همین هدف شکل گرفت و رفته رفته کار های او دیده شد.

 علی صبوری با اجرای خوب و استعداد ذاتی خود در زمینه کمدی نظر کارگردانان را به خود جلب کرده و توانسته به خوبی خود را نشان دهد، تا جایی که رامبد جوان در برنامه خود خطاب به علی صبوری گفت : بهروز افخمی کارگردان معروف سینما ایران گفته : علی صبوری کمدینی است که در آینده رضا عطاران آینده خواهد بود.

اینستاگرام علی صبوری در حال حاظر 2021 – 3.2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام علی صبوری

سهیل مستجابیان

سهیل مستجابیان

سهیل مستجابیان دابسمش ساز اینستاگرامی متولد 29 ام اردیبهشت ماه سال 1361 در شیراز است. در سال 1393 سهیل مستجابیان توسط یکی از دوستانش با برنامه دابسمش آشنا شد و برایش جالب آمد.

وی که بچگی به ادا در آوردن افراد مختلف علاقه داشت و استعداد، در این زمینه به خوبی عمل کرد و بنا به دلیل اینکه او بازیگر نیز بود به زودی به شهرت فراوان رسید. سهیل مستجابیان حالا در کنار دابسمش سازی خود، بازی در تئاتر و او در کنار این حرفه ها کار دکوراسیون داخلی نیز انجام میدهد و بسیار موفق شده است.

اینستاگرام سهیل مستجابیان در حال حاظر 2021 – 1 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام سهیل مستجابیان

یاسین رفیع نژاد

یاسین رفیع نژاد

یاسین رفیع نژاد شاخ اینستا متولد دهه 80 در شهر رشت است. یاسین رفیع نژاد از دسته افرادی است که با هیچ و پوچ به شاخ اینستاگرام تبدیل شده اند، یکی از این دلایل عمل های زیبایی صورت اوست و همچنین به دلیل پولدار بودن پدرش و سرمایه داری زیاد تواسته با دختران بسیاری رابطه داشته باشد و از این طریق فالوور های زیادی کسب کند.

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد در حال حاظر 2021 – 387 هزار نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد

نیلوفر بهبودی

نیلوفر بهبودی

نیلوفر بهبودی شاخ اینستاگرام در تاریخ 31 ام خرداد ماه سال 1374 در تهران متولد شده است. نیلوفر بهبودی در پی یک لایو اینستاگرام معروفیت خود را به دست آورد، این لایو جنجالی در کنار دوست پسرش شروع شد. نیلوفر بهبودی شروع کرد.

به صورت لاتی صحبت کردن و بحث بر سر این بود که دختری در اینستاگرام به دوست پسرش پیشنهاد دوستی داده و ادامه خطاب به آن دختر که قد این حرف ها نیستی و پایت را از زندگی مردم بیرون بکش و اینچنین حرف ها و با همان لفظ لاتی و قیافه زیبایش معروف شد و یکی از شاخ های اینستاگرام است.

اینستاگرام نیلوفر بهبودی در حال حاظر 2021 – 1.2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اینستاگرام نیلوفر بهبودی

آرمان د فریک

آرمان د فریک

آرمان د فریک یکی از شاخ های اینستاگرامی یا به طوری از معروف ترین افرادی است که در اینستاگرام حظور دارد ، به علاوه این موضوع این شخص بسیار در ایجاد ویدیو های خود خلاق است و حتی به صورت علمی نیز ویدیو ها را به نحوی که طنز باشد به نمایش میگذارد. آرمان د فریک اهل اهواز بوده و صفحه اینستاگرام او 1.8 میلیون نفر دنبال کننده دارد. یکی از سری های خلاقانه آرمان داشتن ویدیو هایی با سری ایده های احمقانه است که طرفدار بسیاری دارد.

علی کریمی

علی کریمی

آقای علی کریمی نیز یکی از شاخ های اینستاگرامی به حساب می آید چرا که او دارای 13.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد و روز به روز به تعداد آن افزوده میشود. علی کریمی از فوتبالیست های عزیز کشورمون که از بهترین ها نیز همیشه بوده با فعالیت های روز افزون خودش در صفحه اینستاگرامی اش توانسته طرفداران خود را نیز به صفحه خود بکشاند.

حسن آقامیری

حسن آقامیری

یکی از طلاب جنجالی اینستاگرام که سر و صدای زیادی در زمان خودش به پا کرد ، حسن آقا میری خلع لباس شده است و در اینستاگرام بسیار محبوب می باشد به طوری که وی 4.5 میلیون نفر دنبال کننده دارد. حسن آقا میری در طی سالیانی که خلع لباس شده بسیار با میل مردم رو به جلو میرود و همین موضوع باعث شده است تا بین مردم محبوب باشد.

سوالات متداول

آیا شاخ های مجازی که در ایران هستند تابع قوانین جمهوری اسلامی فعالیت میکنند؟

بله اکثریت آنها تابع قوانین کشور ایران فعالیت میکنند.

پرطرفدار ترین واینر ایران کیست؟

محمد امین کریم پور پرطرفدار ترین کمدین اینستاگرام و اینفلوئنسر ایرانی است.

شاخ های ایرانی در زمینه گیمینگ کدامند؟

آریا رحمتی معروف به آریا کئوکسر شناخته شده ترین آنها میباشد.

کار امیر جابری فود بلاگر چیست؟

درواقع کار او همین فود بلاگری بودن است و او به رستوران ها و کافه های مجلل رفته انواع اقسام از غذا ها و نوشیدنی ها را سفارش میدهد و تجربه خود را به مردم در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک میگذارد.

معروف ترین و بهترین آرایشگر تهران کیست؟

شبنم نظیف، در زمینه میکاپ و گریم فوق تخصصی عروس مهارت بسیاری دارد و در مجموعه آرایشی شبنم نظیف کلیه خدمات به صورت حرفه ای و با به روز ترین متد روز دنیا انجام میگیرد.

مقاله قبلیآموزش گو پی پرو GoPayPro
مقاله بعدیبیوگرافی شفچنکو Andriy Shevchenko

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید