شرکت 1xBet به فینال معتبر SBC Awards 2023 رسید

0
54
blank
blank

این پست درباره شرکت 1xBet به فینال معتبر SBC Awards 2023 رسید ، فینال SBC Awards ، جایزه SBC Awards است. شرکت پیش‌ بینی جهانی 1xBet مدت هاست که به عنوان یکی از برند های پیش‌ بینی پیشرو در جهان شهرت پیدا کرده است. تاییدیه دیگر گنجاندن وان ایکس بت 1xBet در فهرست کوتاه معتبر SBC Awards 2023 بود.

یک سایت پیش‌ بینی قابل اعتماد برای جوایز در هفت بخش به طور همزمان رقابت می‌ کند: اپراتور سایت پیش‌ بینی ورزشی سال، بهترین برنامه زیر مجموعه، اپراتور سال اروپای جنوبی، اپراتور سال ورزشی، کمپین بازاریابی سال، نوآوری در کازینو و سرگرمی‌ های بازی و ورزش‌ های ورزشی. تامین کننده سال. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

فینال معتبر SBC Awards 2023 در وان ایکس بت

blank

برندگان توسط هیئت داوران متشکل از معتبرترین نمایندگان صنعت پیش‌ بینی تعیین خواهند شد. نتایج در 21 سپتامبر اعلام خواهد شد و در SBC Summit بارسلونا 2023 – یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی در iGaming و پیش‌ بینی ورزشی به اوج خود می رسد.

ما بسیار خوشحالیم که دوباره مورد تقدیر قرار گرفتیم و در میان مدعیان چنین جوایز معتبری هستیم. تعدادی از نامزدها نشان می دهد که شرکت در مسیر درستی حرکت می کند و تلاش های وان ایکس بت 1xBet نه تنها توسط مشتریان ما بلکه توسط جامعه حرفه ای مورد قدردانی قرار می گیرد.”

درباره وان ایکس بت 1xBet

blank

شرکت وان ایکس بت 1xBet یک سایت پیش‌ بینی معروف در جهان با بیش از 15 سال تجربه در صنعت پیش‌ بینی است. مشتریان این برند می توانند روی هزاران رویداد در بیش از 60 ورزش پیش‌ بینی کنند و وب سایت و اپلیکیشن این شرکت به 70 زبان در دسترس است.

لیست شرکای رسمی وان ایکس بت 1xBet شامل باشگاه فوتبال بارسلونا ، باشگاه فوتبال پاریس ژرمن، باشگاه فوتبال لیل فرانسه ، لالیگا ، سری آ و سایر برند ها و سازمان های ورزشی معروف است. این شرکت بارها نامزد و برنده جوایز حرفه ای معتبر از جمله جوایز IGA، SBC، G2E Asia و EGR Nordics Awards شده است.

درباره جوایز SBC در وان ایکس بت

جوایز SBC یکی از معتبرترین جوایز جهان است که به موفق ترین نمایندگان صنعت پیش‌ بینی اهدا می شود. این جایزه توسط SBC Events اعطا می‌ شود که سالانه بزرگترین نمایشگاه‌ ها و کنفرانس‌ های بین‌ المللی را برای صنعت پیش‌ بینی برگزار می‌ کند.

😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیپیشنهاد ویژه live is love وان ایکس بت 1Xbet
مقاله بعدیبیوگرافی رافینیا Raphinha

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید