لیست اسامی پلنگ های اینستاگرام

0
4669

این پست درباره لیست اسامی پلنگ های اینستاگرام ، پلنگ های اینستاگرام ، پلنگ های اینستا ، ملانی کریمی کیست است. در دنیای امروزه افراد بسیاری در فضای مجازی معروف شده اند و از این طریق کسب درامد های بسیاری میکنند، در مورد این افراد و پلنگ های اینستا، همچنین دخترانی که از طریق پلتفرم اینترنتی اینستاگرام توانسته اند کاربران زیادی را مشغول و سرگرم کار های خود کنند معرفی خواهیم کرد تا شما نیز بیشتر آشنا شوید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

نیلی افشار

نیلی افشار

نیلی افشار متولد 7 ام اردیبهشت 1373 از کرج است. نیلی افشار در کلینیک زیبایی کار می کرد که با پویان مختاری در آنجا آشنا شد سپس با پویان به ترکیه مهاجرت کرد، با حواشی های زیادی که ایجاد کردند توانست دنبال کننده های زیادی را کسب کند.

بیوگرافی نیلی افشار را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی نیلی افشار به صورت کامل مطالعه کنید. نیلی افشار در صفحه اینستاگرام خود 2.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد 30 ام آبان 1368 در شمیران تهران به دنیا آمده است نام اصلی او زهرا جهانبخت می باشد. دنیا جهانبخت با فیسبوک شروع کرد و با جنجال هایی نظیر خودکشی پس از جدایی از ساسی مانکن و رابطه برقرار کردن با تتلو توانست بسیار معروف شود، به طوریکه همه حواشی های او به این موضوعات ختم نشده و سپس با مهراد جم وارد رابطه شد و همچنین از او باردار است.

بیوگرافی دنیا جهانبخت را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی دنیا جهانبخت به صورت کامل مطالعه کنید. دنیا جهانبخت در صفحه اینستاگرام خود 12.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

صدف بیوتی

صدف بیوتی

صدف مسائلی ملقب به صدف بیوتی بلاگر معروف و آرایشگر حرفه ای در تاریخ 14 ام تیر ماه سال 1368 در کشور ایران در شهر تهران متولد شد. صدف بیوتی با منتشر کردن ویدیو های آرایشی و میکاپ در اینستاگرام و تبلیغات برند های معتبر جهانی به معروفیت و استقبال بی نظیر کاربران قرار گرفت و توانست تبدیل به یکی از معروف ترین بلاگر و میکاپ آرتیست های ایرانی بشود.

بیوگرافی صدف بیوتی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی صدف بیوتی به صورت کامل مطالعه کنید. صدف بیوتی در صفحه اینستاگرام خود 3.6 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

الناز گلرخ

الناز گلرخ

الناز گلرخ مدل اینستاگرامی 22 ام بهمن ماه سال 1364 در کشور ایران شهر تهران متولد شد. الناز گلرخ و همسرش حمید فدایی در سال 1399 با منتشر دادن یک موزیک ویدیو جنجالی به اسم just follow me به سرعت هر چه تمام تر تیتر یک تمامی رسانه های اینترنتی شدند، دلیل دست به دست شدن و مورد تمسخر قرار دادن این موزیک ویدیو و لحجه، ضعف در خوانندگی زبان انگلیسی بود.

همین موزیک ویدیو با متن جالبی الناز آن را به این شکل : یو دون نو می یو دون هور تینک! خواند. باعث شد الناز گلرخ در زمان کوتاهی میلیون ها فالور کسب کند. بیوگرافی الناز گلرخ را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی الناز گلرخ به صورت کامل مطالعه کنید. الناز گلرخ در صفحه اینستاگرام خود 3.6 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

رها پیت

رها پیت

رها پیت دختر ترنسی که متولد 1378 میباشد که همه او را با لایو های جنجالی اش میشناسند. لایو هایی از جمله با پویان مختاری، امیر تتلو و حسین تهی که با نشان دادن رفتار های عجیب و غریب از خود توانست همه کاربران حاظر در لایو ها را به نحوی به سوی صفحه اینستاگرام خود بکشاند و معروف شود. رها پیت در صفحه اینستاگرام خود 644 هزار نفر دنبال کننده دارد.

الناز قاسمی

الناز قاسمی

الناز قاسمی متولد 19 ام آذر ماه سال 1369 در کشور ایران شهر تهران است. الناز قاسمی بعد از شروع فعالیت خود در حوزه دنسینگ با حمایت و تشویق بسیار اطرافیانش تصمیم به منتشر کردن کلیپ هایی از رقص های خود گرفت. بیوگرافی الناز قاسمی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی الناز قاسمی به صورت کامل مطالعه کنید. الناز قاسمی در صفحه اینستاگرام خود 2.2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

نفس کالبری نیکی میناژ ایرانی

نفس کالبری نیکی میناژ ایرانی

نفس کالبری دختر شیرازی که یکی از پلنگ های اینستاگرام است. نفس کالبری اولین بار در یکی از لایو های پویان مختاری دیده شد و باسن خود را به کاربران حاظر در لایو نشان داد، او به دلیل اندام درشت خود و فرم پایین تنه و بالاتنه سکسی خود توانست کاربران زیادی به صفحه اینستاگرام خود کسب کند.

نفس کالبری با پوشیدن لباس های بسیار باز و تنگ نگاه کاربران اینستاگرامی را به سوی خود جلب کرد و از این طریق به معروفیت رسید، یکی از دلایل اصلی معروف شدن او نیز لایو با پویان مختاری بود. نفس کالبری در صفحه اینستاگرام خود 732 هزار نفر دنبال کننده دارد.

نازنین همدانی پور

نازنین همدانی پور

نازنین همدانی پور همسر پدرام مختاری در تاریخ 1370 در تهران متولد شد. نازنین همدانی همسر، برادر یکی از معروف ترین شخصیت های اینستاگرام یعنی پدرام مختاری برادر پویان مختاری میباشد که همین امر باعث شد نازنین همدانی به مقدار قابل توجهی رشد و معروف شود.

او با خبر های بارداری خود از پدرام مختاری و همچنین کلیپ های جنجالی به همراه عکس هایی از حواشی آفرید و تبدیل به یکی از شاخ های شناخته شده اینستاگرام شد. بیوگرافی نازنین همدانی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی نازنین همدانی به صورت کامل مطالعه کنید. نازنین همدانی در صفحه اینستاگرام خود 1.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

مسیحا بهمن

مسیحا بهمن

مسیحا بهمن دختر جنجالی اینستاگرامی 31 ساله متولد شهر تهران کشور ایران است. مسیحا بهمن دختری که از هر فرصتی از هر جنجالی و حواشی ای عقب نماند تا خود را به بالاترین نقطه ها برساند، ابتدا او با مسعود ترکیبی ظاهر شد و با حرکات تحریک آمیز جنسی کاربران را به صفحه اینستاگرام خود کشید.

سپس شروع به پخش کردن عکس های برهنه خود و کاربران بسیاری را صفحه اینستاگرام خود کشید. بیوگرافی مسیحا بهمن را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی مسیحا بهمن به صورت کامل مطالعه کنید. مسیحا بهمن در صفحه اینستاگرام خود 247 هزار نفر دنبال کننده دارد.

هانیه فیضی

هانیه فیضی

هانیه فیضی مدل و اینستاگرامر ایرانی در تاریخ 24 ام شهریور ماه سال 1377 متولد شد. از آنجایی که یکی از روش های کسب درامد زیاد از فضای مجازی جذب هر چه بیشتر کاربر است، این خانم زیبا و خوش اندام برای این منظور به ساخت کلیپ های دابسمش روی آورد و آنها را در صفحه شخصی اینستاگرامش انتشار داد.

خیلی زود افراد زیادی را به طرف خود جذب کرد و به شهرت زیادی دست پیدا کرد. بیوگرافی هانیه فیضی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی هانیه فیضی به صورت کامل مطالعه کنید. هانیه فیضی در صفحه اینستاگرام خود 371 هزار نفر دنبال کننده دارد.

ملانی کریمی

ملانی کریمی

ملانی کریمی ترنس ایرانی مقیم آمریکا متولد 1373 است. ملانی کریمی با حضور پیدا کردن در لایو های شاخ های اینستا همچون نفس کالبری و ندا یاسی دیده شد. به گفته خودش حرفه او قبلا بازی کردن در فیلم های مستهجن بوده است، شهرت ملانی بعد از لایو های ندا و نفس شروع شد و او با منتشر کردن عکس ها و ویدیو هایی با صدای تحریک آمیز به همراه اندام خود به صورت نیمه برهنه توانست کاربر جلب کند و معروف شود.

از چالش های او که در این راه بسیار تاثیر گذار بودند، چالش های اسم پسر و دختر بود، به طوری که او به این اسم ها شخصیت میاورد و در بین اش از کلمات و جملات تحریک آمیز با صدای سکسی خود میگفت. ملانی کریمی در صفحه اینستاگرام خود 513 هزار نفر دنبال کننده دارد.

نگین فضلی

نگین فضلی

نگین فضلی چهره اینستاگرامی متولد 19 ام خرداد ماه سال 1378 در کشور ایران شهر تهران است. نگین فضلی ابتدا با منتشر کردن ویدیو کلیپ های ساده و معمولی طنز و دابسمش هایی هم از خود و هم با خانواده خود کم کم در فضای مجازی دیده شد. کلیپ ها و ویدیوهایی که نگین فضلی میسازد، فان و سرگرم کننده و خنده دار است و با موضوعات طنز روز ساخته و منتشر میشود و همین موضوع در کنار زیبایی او باعث جذب کاربران به صفحه او شد.

بیوگرافی نگین فضلی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی نگین فضلی به صورت کامل مطالعه کنید. نگین فضلی در صفحه اینستاگرام خود 1.8 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

ثاهم

ثاهم

ثاهم یکی از ال جی بی تی های کرد تبار ایرانی که متولد 1368 میباشد. ثاهم بیوتی یا دختر ترنس ثاهم در سال 2013 از ایران به کانادا مهاجرت کرد و در زمینه زیبایی و هنر فعالیت دارد.

ثاهم با دیده شدن از طریق نفس کالبری دیده شد و به دلیل چهره متفاوت او مردم به صفحه اینستاگرام او هجوم آورده و او را تبدیل به چهره شناخته شده تبدیل کردند و وی معروف شد. ثاهم در صفحه اینستاگرام جدید خود 52 هزار نفر دنبال کننده دارد.

رامینا ترابی

رامینا ترابی

رامینا ترابی مدل معروف متولد 23 ام مهر ماه سال 1373 کشور ایران در شهر شیراز است. عکاسی رومانیایی میخائیلا یا میهائلا انوروک پروژه مستند عکاسی به نام اطلس زیبایی را در سر داشت و از دختران کشور های مختلف جهان را برای نشان دادن این که زیبایی درعین سادگی است را داشت و از دختران بدن عمل جراحی زیبایی و بدون آرایش عکاسی میکرد.

رامینا ترابی به صورت کاملا اتفاقی به چشم این عکاس اومد و با عکسی که از او گرفت، وارد عرصه مدلینگ شد که سرنوشت رامینا ترابی و زندگی او را به سمت دیگری هدایت کرد. بیوگرافی رامینا ترابی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی رامینا ترابی به صورت کامل مطالعه کنید. رامینا ترابی در صفحه اینستاگرام خود 627 هزار نفر دنبال کننده دارد.

آذین هخامنش

آذین هخامنش

آذین هخامنش واینر اینستاگرامی متولد 12 ام آذر ماه سال 1377 در کشور ایران شهر اصفهان است. آذین در زمینه کلیپ های طنز اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد و از همین را معروف شد و به دلیل داشتن عمل های زیبایی زیادش بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفت.

با عمل های زیبایی بسیار آذین در معروف شدن و به چشم آمدن او به عنوان یکی از پلنگ های اینستا در معروفیت او تاثیر بسزایی داشت. بیوگرافی آذین هخامنش را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی آذین هخامنش به صورت کامل مطالعه کنید. آذین هخامنش در صفحه اینستاگرام خود 1.6 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

سحر حاتمی

سحر حاتمی

سحر حاتمی با نام اصلی زینب مهدی پور همسر میلاد حاتمی متولد سال 1360 در ایران است. زینب مهدی پور ملقب به سحر حاتمی از زمانی که با میلاد حاتمی وارد رابطه شد 6 سال میگذرد و سحر از طریق میلاد حاتمی بسیار شناخته شد و منجر به معروفیت وی در طول روابطشان سحر تبدیل به چهره پربازدید اینستاگرام شد.

بیوگرافی سحر حاتمی را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی سحر حاتمی به صورت کامل مطالعه کنید. سحر حاتمی در صفحه اینستاگرام خود 1.1 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

ژینوس احمدی

ژینوس احمدی

ژینوس احمدی یکی از شاخ های مجازی و پلنگ اینستاگرامی متولد 20 ام بهمن ماه سال 1376 است. ژینوس احمدی به کشور ترکیه مهاجرت کرده است به همراه خواهر کوچکتر خود و با دابسمش سازی و به نمایش گذاشتن چهره و اندام عملی خود توانسته معروف بشود و کاربران بسیاری را به صفحه خود جذب کند. ژینوس احمدی در صفحه اینستاگرام خود 232 هزار نفر دنبال کننده دارد.

سارن

سارن

سارن نام هنری سارا خوش شانس متولد 2 ام آبان ماه سال 1379 در تهران است. سارن زمانی که در فضای مجازی بیشتر دیده شد شروع به استدیویی کردن کار های خود کرد و با منتشر کردن آهنگ کی آرزو کرد به شهرت رسید. بیوگرافی سارن را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی سارن به صورت کامل مطالعه کنید.  سارن در صفحه اینستاگرام خود 1.9 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

دیانا دادمهر

دیانا دادمهر

دیانا دادمهر در تاریخ 13 ام خرداد ماه سال 1366 در شهر شیراز متولد شد. مهدی رازدار ملقب به دیانا دادمهر یک ترنس بوده و در سال 1385 در کشور تایلند تغییر جنسیت داد و تبدیل به دختر شد و زمانی که در کنار مسعود ترکیبی دیده شد، تبدیل به یکی از شاخ های اینستا بدل شد. بیوگرافی دیانا دادمهر را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی دیانا دادمهر به صورت کامل مطالعه کنید. دیانا دادمهر در صفحه اینستاگرام خود 11.8 هزار نفر دنبال کننده دارد.

پارمیس راز دوست دختر داوود هزینه

پارمیس راز دوست دختر داوود هزینه

پارمیس راز مدل و دوست دختر داوود هزینه در 18 ام فروردین ماه سال 1375 چشم به جهان گشود. پارمیس راز در ترکیه با افرادی مثل داوود هزینه دوست شده و شروع به معروف شدن از طریق این افراد میکند. حواشی هایی که او با داوود هزینه به وجود آوردند توانست بسیار معروف شود و با منتشر کردن عکس های برهنه و نیمه برهنه خود معروفیت و دیده شدن خود را دو چندان کرد.

بیوگرافی پارمیس راز را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی پارمیس راز به صورت کامل مطالعه کنید. پارمیس راز در صفحه اینستاگرام خود 360 هزار نفر دنبال کننده دارد.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما ایران متولد 1 ام اسفند سال 1377 در تهران است. ریحانه پارسا که در یکی از لایو های اینستاگرامی خود حجاب از سرش را که یک کلاه بود برداشت و ادعا کرد چون موهایش کوتاه است و کمتر از دو سانتیمتر میباشد، هنوز قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکرده ‌است و او میتواند این کار را انجام بدهد و بعد از این اتفاق موج عضیمی از تیتر های رسانه ای پر شد با مضنون کشف حجاب ریحانه پارسا و انقاد های فراوانی به وی شد.

از رابطه برقرار کردن با پویان مختاری و افراد دیگر، با استوری ها و حرف های جنجالی تبدیل به تیتر یک رسانه ها شد و هم اکنون یکی از شناخته شده ترین افراد اینستاگرامی میباشد. بیوگرافی ریحانه پارسا را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی ریحانه پارسا به صورت کامل مطالعه کنید. پیج اینستاگرام ریحانه پارسا به دلایل نامعلومی بسته شده است.

صبا پارسیان دوست دختر داوود هزینه

صبا پارسیان دوست دختر داوود هزینه

صبا هزینه یا صبا پارسیان متولد فروردین ماه سال 1372 است، وی به دلیل دوس نداشتن نام خانوادگی هزینه به خود صبا پارسیان گفته شدنش را میخواهد. صبا پارسیان علاوه بر اینکه دنسر مشهوری در ترکیه بود و شناخته شده بود، اما برای بیشتر دیده شدن در کنار داوود هزینه و تتلو ظاهر شد و با حواشی های آن دو بیش از همیشه معروف شد و افراد بسیاری او را شناختند.

بیوگرافی صبا پارسیان را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی صبا پارسیان به صورت کامل مطالعه کنید. صبا پارسیان در صفحه اینستاگرام خود 594 هزار نفر دنبال کننده دارد.

مینا نامداری

مینا نامدار یا مینا نامداری در سال 1369 تهران متولد شد. مینا نامدار بعد از به معروفیت رسیدن روزافزون عکس های جنجالی اش و عکس هایی برهنه و نیمه برهنه، با پخش صدای پیام صادقیان در لایو های اخیر اش به پیام صادقیان حرف های ناسزا گفته و مدعی شد که پیام صادقیان هم زمان که با مینا نامدار در رابطه بوده است با دختر خاله مینا نام دار نیز رابطه جنسی داشته است و همین حرف های مینا نامدار باعث شد دوباره او به سر تیتر خبر ها بیاید.

مینا نامدار با لایو جنجالی جنسی اش که با یک پسر 14 ساله انجام شد، معروفیت خود را بیشتر کرده و بر سر زبان ها افتاد. بیوگرافی مینا نامدار را میتوانید با کلیک کردن بر روی بیوگرافی مینا نامدار به صورت کامل مطالعه کنید. مینا نامدار در صفحه اینستاگرام خود 1.2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

صدف طاهریان

صدف طاهریان

صدف طاهریان مدل و بازیگر سابق ایرانی است. او در سینما و تلویزیون ایران حضور داشته است. طاهریان پس از خروج از کشور تصاویر بی حجابی از خود در فیس بوک و اینستاگرام منتشر کرد که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران تقبیح شد.

آیلار دیانتی

آیلار دیانتی

آیلار دیانتی لی بازیگر، مدل، خواننده و بازیگر سابق پورنوگرافی ایرانی-نروژی است. او به عنوان بازیگر و خواننده موزیک ویدیو کار کرده است و در چندین موزیک ویدیو دی جی باشانتر سوئدی ظاهر شده است. او پس از شرکت در برادر بزرگ نروژی به شهرت رسید.

سوالات متداول

شاخ های اینستاگرام چگونه معروف شده اند؟

اکثر شاخ های مجازی با ایجاد حواشی و جنجال آفرینی معروف شده اند.

همه افراد معروف سایت شرط بندی دارند؟

خیر بعضی از این افراد سایت شرط بندی ندارند.

دلیل حواشی های زیاد شاخ های مجازی چیست؟

به دلیل اینکه رفته رفته معروف تر و شناخته شده تر میشوند و از این طریق کسب درامد دارند.

همه شاخ های اینستا در ترکیه هستند؟

خیر بعضی از آنها در ایران و بعضی در ترکیه و تعدادی نیز در اروپا اقامت دارند.

مقاله قبلیبت یک بدون فیلتر
مقاله بعدیلیست سایت های شرط بندی فوتبال

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید