بونوس امکان شارژ از طریق تتر و اتریوم تک بت TakBet

0
171


این پست درباره بونوس امکان شارژ از طریق تتر و اتریوم تک بت TakBet است. در این پست یکی دیگر از بونوس های سایت تک بت را توضیح می دهیم که این بونوس مثل سایت وان ایکس بت خیلی مهم است و می توانید همیشه استفاده کنید و در ادامه بیشتر توضیح می دهیم. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

بونوس امکان شارژ از طریق تتر و اتریوم تک بت

بونوس امکان شارژ از طریق تتر و اتریوم تک بت

رمز ارز چیست؟

رمز ارز‌ها از پروتکل های رمزگرافیکی و یا کد‌های فوق‌العاده پیچیده برای رمز‌گذاری دیتاهای حساس و انتقال آن‌ها استفاده می‌کنند تا معاملات امنی را فراهم کنند. توسعه‌دهندگان رمز‌ ارزها این پروتکل‌‌ها را بر پایه اصول پیچیده ریاضیات و مهندسی کامپیوتر بنا کرده‌اند که آن‌ها را غیرقابل نفوذ می‌کند. این پروتکل‌ها همچنین هویت افراد استفاده کننده از رمز‌ ارز‌ها را مخفی نگه می‌دارد و ردیابی و پیدا کردن آن‌ها را برای هر کسی و هر دولتی دشوار می‌کند. رمز ارزها همچنین برای کنترل شدن غیر متمرکز خود شناخته می‌شوند. این به آن معناست که تمام فعالیت‌ها و ارزش‌های این بازار توسط همان کد‌های پیچیده کنترل و ارزیابی می‌شوند و بانک‌ها و یا مقامات دولت ها کنترلی روی آن‌ها ندارند. ارزهای دیجیتال امکان معامله شدن توسط ارزهای واقعی را نیز دارا می‌باشند. در حال حاضر 2 نوع ارز دیجیتالی در سایت موجود می باشند به نام های “اِتریوم” و “تتر”.

تتر چیست ؟

تتر با واحد اختصاری USDT، یک ارز دیجیتالی است که قیمت آن همیشه ثابت است. ارزش هر واحد تتر همواره برار با 1 دلار می باشد.
تتر اولین بار توسط رئال کوین در جولای 2014 راه اندازی شد و در ماه نوامبر توسط شرکت تتر، شرکت مسئول نگهداری ارز ذخیره شد به عنوان پشتوانه، نام گذاری جدید شد و مبادلات این ارز از فوریه 2015 آغاز گردید.
این ارز دیجیتالی یکی از ده ها ارز دیجیتال باثبات(Stable Coin) در بازار ارز های دیجیتال می باشد که از این نظر در رتبه 4 جهان قرار گرفته.
تتر را به راحتی میتوانید در کیف پول های دیجیتالی روی موبایل یا کامپیوتر خود و یا کیف پول های موجود در صرافی ها ذخیره کنید. ارسال و دریافت تتر به راحتی ارسال یک ایمیل است و این ویژگی ها باعث محبوبیت این ارز و ثبات آن در میان سایر ارز های دیجیتالی شده است.

اتریوم چیست؟

ارز دیجیتال شبکه اتریوم، «اتر» (Ether) نام دارد و واحد اختصاری آن ETH است. این دارایی به‌عنوان واحد پولی شبکه و همچنین راهی برای پرداخت هزینه‌ها و کارمزدها در نظر گرفته می‌شود. بنابراین هر چقدر که مقبولیت شبکه اتریوم افزایش پیدا کند، از نظر تئوری ارزش اتر هم افزایش خواهد یافت.
یکی از فواید اتریوم این میباشد که اتریوم به کاربر امکان انتقال پول و انجام توافق با دیگران را به صورت مستقیم می‌دهد. کاربر برای استفاده از قابلیت‌های اتریوم نیازی به آن ندارد که از طریق شرکت‌های واسطه اقدام کند و می‌تواند به طور مستقیم با افراد دیگر از سراسر جهان کار کند. همچنین از دیگر فواید لازم به ذکر در مورد این ارز دیجیتال بالا بودن سرعت انتقال مبالغ ارزی به کیف های مختلف دیجیتالی و غیره می باشد

تفاوت تتر(trc20) با تتر(erc20)

دلار USDT-ERC20 تتر ارائه شده بر بستر اتریوم است. آدرس عمومی این نوع از تتر از شبکه بلاکچین صادر شده و واریز و برداشت این ارز نیز در بلاکچین اتریوم صورت می گیرد. پروتکل مورد استفاده این نوع از تتر، ERC-20 است.

مزایای تتر Erc20:

پشتیبانی شده توسط اکثر کیف پول های ارزهای دیجیتال
پشتیبانی شده توسط اکثر صرافی های ارز دیجیتال
کارمزد به صرفه(کمتر از اومنی)
تراکنش های سریع(15 ثانیه)
آدرس تترهای بلاکچین اتریوم و یا همان USDT-ERC20 با عبارت 0X آغاز می شود.
دلار USDT-TRC20 نوعی از تتر است که بر روی بلاکچین ترون توسعه یافته است. آدرس سپرده گذاری تتر TRC-20 آدرس شبکه ترون است و واریز و برداشت های این ارز نیز بربستربلاکچین ترون صورت می گیرد. پروتکل مورد استفاده این تتر TRC-20 است.
مزایای تتر TRC20
ارتباط آسان با سیستم Daap
هزینه کارمزد بسیار پایین
روند تراکنش کاملا شفاف
آدرس تترهای بلاکچین ترون یا همان USDT-TRC20 با عبارت TX آغاز می شوندs
تتر Erc20 یا Trc20 کدام بهتر است؟

به طور کلی، تتر بلاکچین بیت کوین و یا همان USDT-OMNI از همه انواع تترها قدیمی تر و پر مصرف تر است، با این حال از آنجایی که مبادلات با ارز دیجیتال تتر ممکن است به صورت روزانه صورت بگیرد، مشکلاتی چون هزینه کارمزد و همچنین سرعت پایین تراکنش ها، استفاده روزمره این ارز در بلاکچین بیت کوین را محدود کرد.
بلاکچین اتریوم با هدف برطرف کردن این مشکلات، تتر را بر روی پروتکل ERC-20 ارائه داد. مزیت این پروتکل بر پروتکل اومنی، سرعت بالاتر تراکنش ها و هزینه به صرفه تر کارمزد بود. با این حال باز هم هزینه کارمزد های دریافتی توسط شبکه اتریوم، برای مصرف روزانه تتر ERC20 کمی زیاد است.
با وجود موارد یاد شده، تتر ارائه شده در بلاکچین ترون و یا همان USDT-TRC20 ارائه دهنده سرعت بالای تراکنش ها و همچنین کارمزد رایگان است. تنها مشکل این نوع از تتر این است که تترTRC20 توسط بسیاری از کیف پول ها حمایت نمی شود.

مقاله قبلیبونوس پیشبینی های سریع تک بت TakBet
مقاله بعدیبیوگرافی رودری Rodri

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید