بیوگرافی تیبو کورتوا Thibaut Courtois

0
175


این پست درباره بیوگرافی تیبوکورتوا Thibaut Courtois است. تیبو کورتوا متولد 11 مهٔ 1992 بازیکن فوتبال اهل بلژیک است که پیرو دین یهودیت است. یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت های ایرانی، jetbet است. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

تیبو کورتوا کیست؟

تیبو کورتوا کیست؟

تیبو کورتوا برای باشگاه فوتبال رئال مادرید بازی می‌ کند. تیبو کورتوا یکی از ارکان مهم در چهاردهمین قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا بود و در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2022–2021 با 9 سیو بهترین بازیکن مسابقه شد.

تیبو کورتوا همچنین برنده جایزه یاشین 2022 شد. تیبو کورتوا در بری به دنیا آمد و در شروع فوتبال حرفه‌ ای در پست مدافع چپ بازی می‌ کرد. در سال 2011 به صورت قرضی به اتلتیکو مادرید پیوست و سه سال در این تیم بازی کرد و سپس به چلسی بازگشت.

در فصل 2017–2016 تیبو کورتوا توانست با ثبت 16 کلین شیت دستکش طلای لیگ انگلیس را دریافت کند. تیبو کورتوا در جام جهانی 2018 توانست به مقام سومی با بلژیک برسد و برنده دستکش طلایی جام جهانی هم شد تیبو کورتوا در سال 2018 با انتقالی به ارزش 40 میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید پیوست.

تیبو کورتوا هم‌اکنون دروازه‌بان اول رئال مادرید می‌ باشد. تیبو کورتوا تاکنون چهار بار برنده جایزه جایزه ریکاردو زامورا شده‌ است. تیبو کورتوا از بلند قامت‌ ترین دروازه بانان جهان است.

اینستاگرام تیبو کورتوا

اینستاگرام تیبو کورتوا

تیبو کورتوا در صفحه اینستاگرام خود 14.4 میلیون دنبال کننده دارد و 1421 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید تیبو کورتوا

عکس های جدید تیبو کورتوا

عکس های جدید تیبو کورتوا

عکس های جدید تیبو کورتوا

عکس های جدید تیبو کورتوا

مقاله قبلیپیش بینی فوتبال در رومابت RomaBet
مقاله بعدیبیوگرافی رها پیت Raha Pit

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید