لیست اسامی معروف ترین افراد اینستاگرام در جهان با معرفی آنها

1
990
این پست درباره لیست اسامی معروف ترین افراد اینستاگرام در جهان با معرفی آنها ، بیشترین فالوور اینستا در جهان کیست ، لیست افراد مشهور دنیا ، شاخ های اینستا در جهان است. افراد زیادی در دنیا مشهور شده و در زندگی مردم بسیار تاثیر گذار واقع شده اند. در این لیست افراد بسیار مشهور جهان با بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم تا شما نیز از این اشخاص تاثیر گذار جهانی در پلتفرم اینستاگرام آشنایی کاملی داشته باشید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

اما واتسون

اما واتسون

اما شارلوت دوئر واتسون Emma Charlotte Duerre Watson متولد 15 آوریل 1990 بازیگر و هنرپیشه انگلیسی است. نقش‌ آفرینی‌ های اما واتسون در فیلم‌های موفق سینمایی و کنشگری در زمینه حقوق زنان شناخته شده ‌است. نام اما واتسون از سوی فوربس و ونتی فر، در بین پردرآمد ترین بازیگران زن جهان قرار گرفته‌، مجله نیویورک تایم در سال 2015 از وی به عنوان یکی از 100 فرد تاثیرگذار در جهان نام برد.

اینستاگرام اما واتسون

اینستاگرام اما واتسون

اما واتسون در صفحه اینستاگرام سال 2021 خود 60.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

گل گدوت

گل گدوت

گل گدوت مدل و بازیگر اسرائیلی متولد 30 آوریل 1985 در پتخ تیکوا اسرائیل چشم به جهان گشود. گل گدوت در سال 2004 به عنوان نماینده کشور اسرائیل در مسابقات دوشیزه های جهان شرکت کرده است.

بیشتر شهرت گل گدوت به دلیل بازی کردن در نقش حساس پرنسس دایانا زن شگفت‌ انگیز در دنیای سینمایی DC است. گل گدوت در سال 2018 میلادی، در بین پردرآمدترین بازیگران جهان قرار گرفت. این اتفاق بعد از معرفی شدن وی در فهرست 100 فرد با نفوذ جهان مجله نیویورک تایم به بعد افتاد.

اینستاگرام گل گدوت

اینستاگرام گل گدوت

گل گدوت در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 60.3 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک

جاستین رندال تیمبرلیک خواننده ، آهنگساز و تهیه کننده موزیک پاپ در تاریخ 31 ژانویه سال 1981 متولد شده است. او از برترین و شناخته شده ترین موسیقی دانان و پاپ آمریکا است. جاستین تیمبرلیک با شرکت کردن در مسابقه به دنبال ستاره خیلی سریع به شهرت جهانی رسید. او به عنوان یک خواننده انفرادی تازه کار توانست با دو آلبوم اول خود 10 میلیون فروش داشته باشد.

که در عین حال افراد آماتور این چنین اعداد را نمیبینند. جاستین تیمبرلیک تا به امروز 10 جایزه گرمی، 4 جایزه ایمی، 3 جایزه بریت، 9 جایزه موسیقی بیلبورد را از آن خود کرده است و در تالار مشاهیر ترانه ‌سرا حضور یافته، تیمبرلیک مدرک دکترا موسیقی خود را از کالج بروکلین نیز دریافت کرده و متخصص موسیقی میباشد.

اینستاگرام جاستین تیمبرلیک

اینستاگرام جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 61.2 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

نیها کاکار

نیها کاکار

نیها کاکار یک خواننده هندوستانی بسیار معروف است. در سال 2008 اولین آلبوم، نیها  کاکار، آلبوم راک استار، به نام دیدار با برادران را منتشر کرد و بسیار مورد توجه رسانه های هندی قرار گرفت و معروف شد. نیها کاکار در فصل 2 نمایش تلویزیونی هندوستان به نام هند بت در سال 2006 هم شرکت کرده بود که در معروفیت او بی اثر نیست.

اینستاگرام نیها کاکار

اینستاگرام نیها کاکار

نیها کاکار در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 61.5 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

جاستین بیبر

جاستین بیبر

جاستین درو بیبر خواننده و نوازنده کانادایی متولد 1 مارس 1994 است. او در سال 2007، با منتشر کردن ویدیوهایی از خواندن آهنگ های دیگر در یوتیوب، در بین کاربران یوتیوب به صورت غیرقابل باوری محبوب شد. جاستین بیبر به صنعت موسیقی با قرارداد بستن گروه آر بی ام جی رکوردز در سال 2008 وارد شد.

نخستین آلبوم جاستین بیبر به نام دنیای من که در اواخر سال 2009 منتشر شد، او به عنوان هنرمندی که در اولین آلبوم خودش توانست 7 آهنگ از آلبومش را در لیست 100 آهنگ برتر آن زمان قرار دهد و همین امر باعث شد او به سرعت هر چه تمام تر مشهور شود.

اینستاگرام جاستین بیبر

اینستاگرام جاستین بیبر

جاستین بیبر در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 190 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

کلویی کارداشیان

کلویی کارداشیان

کلویی الکساندرا کارداشیان از خاندان کارداشیان ها متولد 27 ژوئن سال 1984 است. چهره سرشناس اینستاگرام شدن او برمیگردد به خاندان او یعنی کارداشیان ها که به اندام درشت و جذاب معروف هستند، کلویی از کارآفرین های شناخته شده ایالت متحده امریکا است.

کلویی کارداشیان به همراه خانواده‌ خود یعنی کارداشیان ها از سال 2007، در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار به نام واقع ‌نمای پا به ‌پای خانواده کارداشیان به ایفای نقش خود پرداخت. موفقیت مجموعه واقع ‌نمای پا به ‌پای خانواده کارداشیان منجر به تولید دنباله‌ هایی از جمله کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر میکنند و کورتنی و کیم میامی را تسخیر میکنند، انجام شد.

اینستاگرام کلویی کارداشیان

اینستاگرام کلویی کارداشیان

کلویی کارداشیان در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 176 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لین لوپز خواننده معروف آمریکایی در تاریخ 21 ژوئیه 1969 است. جنیفر لوپز با لقب جی لو jlo معروف است و در سال 1999 فعالیت هنری دنیای موسیقی خود را رقم زد، نخستین آلبوم او با نام آن د سیکس منتشر شد. تک‌ خوانی جنیفر لوپز در سال 1999 و با آهنگ اگه تو عشق من باشی شروع شد و او بعد از بریتنی اسپریز که قبل او به همین شیوه معروف شده بود او نیز معروف شد و آهنگ او جز 100 آهنگ برتر آن سال شد.

اینستاگرام جنیفر لوپز

اینستاگرام جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 171 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

نیکی میناژ

نیکی میناژ

اونیکا تانیا ماراژ- پتی ملقب به نیکی میناژ در تاریخ 8 دسامبر سال 1982 متولد شد. او خواننده، ترانه سرا و بازیگر مشهور آمریکا میباشد که شهرت وی با منتشر شدن آهنگ هایی از او در سال 2007 تا 2009 با تاپ لیست قرار گرفتن این موزیک ها به شهرت رسید. نیکی میناژ از اولین خوانندگان زن رپ میباشد که در لیست پادشاهان پول هیپ‌هاپ، که توسط مجله فوربس منتشر میشود قرار دارد.

اینستاگرام نیکی میناژ

اینستاگرام نیکی میناژ

نیکی میناژ در صفحه اینستاگرام سال 2021 خود 153 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

لبران جیمز

لبران جیمز

لبران ریمون جیمز بسکتبالیست مشهور و پرطرفدار امریکایی در تاریخ 30 دسامبر سال 1984 متولد شده است. لبران جیمز بازیکن حرفه ای و سرشناس تیم لس آنجلس لیکرز است که او به عنوان بزرگترین بازیکن بسکتبال تاریخ گفته میشود. در نوجوانی، لبران جیمز به موفقیت در سطح بسکتبال آماتور رسید. در اتفاقی غیر منتظره به مدرسه سنت وینسنت رفت.

مدرسه ‌ای که مخصوص سفید پوست های کاتولیک بود. لبران جیمز در این مدرسه ستاره تیم بسکتبال دبیرستان شد. لبران به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال دانشگاهی در آمریکا معرفی شده است و همین موضوع، راه را برای حضور حرفه‌ ای او در این رشته باز کرد و به تیم های سطح بالا راه یافت.

اینستاگرام لبران جیمز

اینستاگرام لبران جیمز

لبران جیمز در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 95.5 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل ملقب به بیلی آیلیش نوجوان معروف خواننده آمریکایی متولد 18 دسامبر سال 2001 است. بیلی آیلیش در سال 2015 با منتشر کردن آهنگ Ocean Eyes به شهرت رسید. به صورتی که او تصمیم به آلبوم سازی گرفت و با منتشر شدن اولین آلبوم او به نام Don’t Smile at Me به شهرت باورنکردنی رسید.

آلبوم او پرفروش ترین آلبوم سال 2017 در کشور آمریکا، استرالیا، بریتانیا و کانادا شد. اکثر ایرانی ها نیز بیلی آیلیش را می شناسند و او به یک چهره ای تبدیل شده است که در سن کم کمتر کسی او را نمیشناسد.

اینستاگرام بیلی آیلیش

اینستاگرام بیلی آیلیش

بیلی آیلیش در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 89.5 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

وین دیزل

وین دیزل

مارک سینکلر وینسنت ملقب به وین دیزل متولد تاریخ 18 ژوئیه 1967 است. وین دیزل بازیگر، تهیه کننده و فیلم نامه نویس مشهور هالیوودی و سری های معروف سریع و خشن، که همه او را به خوبی میشناسند، وین دیزل هم ‌اکنون چندین سال متوالی به یکی از بزرگان و گران‌ قیمت ‌ترین بازیگران هالیوود تبدیل شده‌ است و برای بازیگری مبالغ بسیار بالایی به او پرداخت میشود. وین دیزل کمپانی تولیدی One Race Films را تاسیس کرده است.

اینستاگرام وین دیزل

اینستاگرام وین دیزل

وین دیزل در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 73.1 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

جیجی حدید

جیجی حدید

جلینا نورا حدید ملقب به جی جی حدید متولد 1995 است. جیجی که از دوران کودکی وارد عرصه مدلینگ شده امروزه یکی از معروف ترین مدل های آمریکایی است، در سال 2014 نیز در لیست 50 مدل برتر جهان قرار گرفت و بسیار مورد توجه همه کاربران و رسانه ها قرار گرفت. در سال 2011 جیجی حدید به صورت جدی فعالیت مدلینگ خود را رقم زد و به نیویورک رفت، در نهایت سال 2016 به عنوان بهترین مدل معرفی شد.

اینستاگرام جیجی حدید

اینستاگرام جیجی حدید

جیجی حدید در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 68.7 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ

کلوین کوردوزار بروداس جونیور ملقب به اسنوپ داگ یکی از قدیمی ترین رپر های آمریکایی و شخصیت رسانه ای جنجالی متولد 20 اکتبر سال 1971 است. عضو گروه های گانگستا رپ و وست کوست هیپ هاپ و همچنین همکاری هایی با بزرگترین افراد رپ آمریکا از جمله توپاک شکور به معروفیت اسنوپ داگ کمک زیادی کرد. اسنوپ داگ در معروف ‌ترین مسابقات سالانهٔ کشتی کچ، WrestleMania XXIV در سال 2008 نیز به ‌عنوان خواننده اجرایی این مسابقات حضور پیدا کرد که شور و هیجان فوق‌العاده‌ای به این بازی‌ها داد و یکی بهترین دوران کشتی کج شد.

اینستاگرام اسنوپ داگ

اینستاگرام اسنوپ داگ

اسنوپ داگ در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 64.3 میلیون نفر دنبال کننده دارد. و محتوای اینستاگرامی او اکثر طنز و ترول است.

دریک

دریک

اوبری دریک گراهام خواننده و موسیقیدان کانادایی متولد 24 اکتبر سال 1986 است. او به عنوان بهترین خواننده سیاه ‌پوست کانادایی شناخته میشود و به گفته اکثر خوانندگان صدای او فوق العاده است و او برای موسیقی زاده شده. یکی از بهترین همکاری های با لیل وین بود که حسابی برای هر دو آن شهرتشان را چند برابر کرد.

اینستاگرام دریک

اینستاگرام دریک

دریک در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 89.3 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

دوآ لیپا

دوآ لیپا

دوآ لیپا خواننده بریتانیایی متولد 1995 است. دوآ در سال 2015 قراردادی با گروه موسیقی وارنر بست و در سال 2017 نخستین آلبوم با نام خود را منتشر نمود که بسیار پرطرفدار شد.

این آلبوم به رتبه سوم در جدول های معروف آلبوم‌ های بریتانیا شد و 9 عدد از تک ‌آهنگ های آلبوم، تک‌ آهنگ های رتبه یک بریتانیا و رتبه 6 ایالات متحده آمریکا شد. در سال 2018، دوآ لیپا برنده جایزه هنرمند زن بریتانیایی و بهترین هنرمند جدید از جایزه بریت شد و همه این ها موفقیت او در عرصه موسیقی او را به معروف ترین افراد بریتانیایی قرار داد.

اینستاگرام دوآ لیپا

اینستاگرام دوآ لیپا

دوآ لیپا در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 70.8 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

شکیرا

شکیرا

شکیرا ایزابل مبارک ریپل خواننده معروف و همسر جرار پیکه بازیکن اسپانیایی متولد 1977 در کلمبیا میباشد. شکیرا اجرا را در مدرسه آغاز کرد و توانایی‌ های خود را در سبک‌ های راک اند رول، لاتین و عربی همراه با رقص عربی معروف خود، به همه نشان داد که در هر زمینه ای استعداد دارد.

در پاییز سال 2009، شکیرا ششمین آلبوم خود، گرگ ماده را منتشر کرد و این آلبوم شکیرا در سراسر جهان، ستایش‌ ها و تحسین‌ های زیادی را برای شکیرا به وجود آورد و او بسیار معروف شدن و به شهرت فراوان رسید. این آلبوم شکیرا حدود 2 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش رفت و رکوردی در آن زمان برای او ثبت شد.

اینستاگرام شکیرا

اینستاگرام شکیرا

شکیرا در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 70.3 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

ویرات کوهلی

ویرات کوهلی

ویرات کوهلی بازیکن هندی متولد 1988 است. بازیکن پر حاشیه هندی که در تیم کریکت هند کاپیتان تیم است. وی بعد از ازدواج کردن با بازیگر مشهور بالیوودی آنوشکا شارما به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

اینستاگرام ویرات کوهلی

اینستاگرام ویرات کوهلی

ویرات کوهلی در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 146 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

مایلی سایرس

مایلی سایرس

مایلی ری سایرس خواننده و چهره جنجالی اینستاگرام جهانی متولد سال 1992 در آمریکا است. مایلی سایرس با شروع خوانندگی خود و استایل خاص خود توانست بسیاری از آمریکایی ها را مجذوب خود کند و جالب اینجاست که او در سن 11 سالگی به شهرت رسید. یکی از رفتار های مایلی سایرس که باعث میشود او همیشه در چشم باشد طرز پوشش اوست، به طوریکه او تقریبا لخت است و فقط نقاط شرمگاهی او دیده نمیشود.

اینستاگرام مایلی سایرس

اینستاگرام مایلی سایرس

مایلی سایرس در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 142 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

کوین هارت

کوین هارت

کوین دارنل هارت بازیگر کمدی معروف سینما و تلویزیون آمریکا در تاریخ 6 ژوئیه سال 1979 متولد شده است. شهرت عمده ی او در کمدی و سینما با پخش اولین آلبوم کمدی او به نام کوتوله ی قد کشیده در سال 2008 بود. کوین هارت با بازیگری در فیلم کمدی به درد من بخند، برنده عنوان بهترین بازیگر مرد در مراسم BET Award سال 2012 انتخاب شد. وی در حال حاضر یکی از بهترین کمدین‌ های جهان میباشد.

اینستاگرام کوین هارت

اینستاگرام کوین هارت

کوین هارت در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 120 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

کیتی پری

کیتی پری

کاترین الیزابت هادسن ملقب به کیتی پری زاده آمریکا با تاریخ تولد 25 اکتبر 1984 است. وی یکی از مشهور ترین خوانندگان سبک پاپ جهان است که بعد از مهاجرت او به نیویورک شهرت زیادی کسب کرد. دلیل شهرت کیتی پری خواندن آهنگ های غیر مذهبی بود و او تاکنون جوایز و نامزدی‌ های زیادی شامل 4 رکورد جهانی گینس، 5 جایزه موسیقی آمریکا و … را به دست آورده است.

اینستاگرام کیتی پری

اینستاگرام کیتی پری

کیتی پری در صفحه اینستاگرام سال 2022 خود 132 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

نیمار

نیمار

نیمار بازیکن فوتبال برزیلی است که برای تیم ملی برزیل و باشگاه فرانسوی پاریس سن ژرمن بازی می کند. او به عنوان یکی از بازیکنان مطرح فوتبال جهان شناخته می شود. نیمار مانند بسیاری دیگر از بازیکنان فوتبال برزیل، کار خود را به عنوان یک فوتبالیست خیابانی آغاز کرد. اما پدرش که فوتبال حرفه ای بازی می کرد به او کمک کرد تا این بازی را جدی بگیرد تا حرفه ای شود.

نیمار زمانی که تنها 11 سال داشت به جمع جوانان در “اف سی سانتوس” پیوست. در واقع او در برنامه جوانان باشگاه محبوب اسپانیایی “رئال مادرید” پذیرفته شد اما پس از پیشنهاد دستمزد بالاتر تصمیم گرفت در برزیل بماند. نیمار در تمام مدت حضورش در “سانتوس” گل های دیدنی را یکی پس از دیگری به ثمر رساند و مهارت های او به بحث شهر تبدیل شد. در نتیجه، بزرگترین باشگاه های جهان برای جذب او با یکدیگر رقابت کردند.

در سال 2013، او با “بارسلونا” قرارداد امضا کرد و بلافاصله تأثیر خود را گذاشت تا اینکه سرانجام در سال 2015 سه گانه را برای باشگاه کاتالونیایی به دست آورد. نیمار در طول دوران حرفه ای خود به بازیکنی برجسته برای تیم ملی برزیل تبدیل شد و به تیمش کمک کرد. رسیدن به نیمه نهایی جام جهانی 2014 که در برزیل برگزار شد. نیمار بدون شک یکی از بهترین فوتبالیست های جهان است و قرار است به یکی از بهترین فوتبالیست های نسل خود تبدیل شود.

اینستاگرام نیمار

اینستاگرام نیمار

بازیکن تیم پاری سن ژرمن نیمار جونیور سانتوس دا سیلوا در صفحه اینستاگرام خود 180 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، فوتبالیست پرتغالی، اغلب به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌ هایی در نظر گرفته می‌ شود که تا به حال این بازی را انجام داده است و عملکرد او در طول یک دهه، تنها به تقویت این باور در بین طرفداران فوتبال کمک کرده است. رونالدو در مادیرا، پرتغال بزرگ شد.

اما پس از فارغ‌ التحصیلی از دوران جوانی در اسپورتینگ سی‌ پی، بلافاصله توسط باشگاه انگلیسی منچستریونایتد پس از اینکه استعداد او به عنوان یک وینگر توسط سرمربی افسانه‌ ای سر الکس فرگوسن مشاهده شد، جذب شد. رونالدو شش سال را در منچستریونایتد سپری کرد و آنجا بود که او بازی خود را به عنوان یک وینگر ماهر، سریع و کشنده که می توانست گلزنی کند و برای هم تیمی هایش موقعیت ایجاد کند، توسعه داد.

او جام های زیادی را برای منچستریونایتد به دست آورد و همچنین قبل از اینکه به رئال مادرید به عنوان گران ترین بازیکن جهان نقل مکان کند، برای پرتغالی نیز درخشید. رونالدو در رئال مادرید برخی از مهم ترین رکوردهای گلزنی را که سال ها پابرجا بود و همچنین باشگاه را به جام های مهم رساند، شکست.

رونالدو همچنین کاپیتان تیم ملی پرتغال است و آنها را به پیروزی در یورو 2016 هدایت کرد – اولین پیروزی آنها در یک تورنمنت بزرگ. وی همچنین جوایز انفرادی زیادی را کسب کرده است که موقعیت او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان تثبیت کرده است.

اینستاگرام کریستیانو رونالدو

اینستاگرام کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو بزرگترین اینستاگرامر دنیا است و بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام را بعد از خود اینستاگرام را دارا است. کریستیانو رونالدو در صفحه اینستاگرام خود 487 میلیون نفر دنبال کننده دارد.

سوالات متدوال

اینستاگرام اصلی مایلی سایرس چیست؟

mileycyrus

بیشترین فعالیت شاخ های اینستا در جهان چیست؟

خوانندگی، بازیگری

پرطرفدار ترین فرد اینستاگرام کیست؟

اکانت خود اینستاگرام پرطرفدار ترین و بیشتر دنبال کننده را داراست با تعداد 417 میلیون نفر فالوور

اسم اصلی اسنوپ داگ چیست؟

کلوین کوردوزار بروداس جونیور

معروف ترین زن در اینستاگرام کیست؟

آریانا گرانده

معروف ترین مرد در اینستاگرام کیست؟

کریستیانو رونالدو

مقاله قبلیبیوگرافی سیدورف Clarence Seedorf
مقاله بعدیبیوگرافی میخایلو مودریک Mykhailo Mudryk

1 نظر

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید