اینستاگرام آنا وکیلی Anna Vakili

0
329

این پست درباره اینستاگرام آنا وکیلی Anna Vakili است. قسمت اصلی از فعالیت های آنا وکیلی در فضای مجازی در اینستاگرام است. آنا وکیلی دارای اینستاگرام پر بازدیدی می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

اینستاگرام آنا وکیلی

اینستاگرام آنا وکیلی ، مدل و اینفلوئنسر ایرانی، در اینستاگرام با نام کاربری annavakili_ فعال است. تا تاریخ 9 اردیبهشت 1403، او 1.2 میلیون دنبال کننده دارد و 111 پست منتشر کرده است. او همچنین 102 نفر را دنبال می کند. آنا وکیلی به خاطر عکس های مدلینگ، سفرهای لوکس و سبک زندگی پر زرق و برقش در اینستاگرام شناخته شده است. او همچنین به خاطر فعالیت های بشردوستانه اش، از جمله حمایت از کودکان و حیوانات، شناخته شده است.

اینستاگرام Anna Vakili

اینستاگرام Anna Vakili , او در سال 1367 در تهران متولد شد. او در رشته مهندسی معماری تحصیل کرده است. او فعالیت خود را به عنوان مدل در سنین نوجوانی آغاز کرد. او در سال 1394 با شرکت در مسابقه “ملكة زیبایی ایران” به شهرت رسید. او پس از آن به ترکیه مهاجرت کرد و به فعالیت خود به عنوان مدل و اینفلوئنسر ادامه داد. او به خاطر زیبایی منحصر به فرد و شخصیت شاد و پرانرژی اش شناخته شده است.

مقاله قبلیاینستاگرام پویان مختاری Pooyan Mokhtari
مقاله بعدیاینستاگرام امیر تتلو Amir Tataloo

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید