اینستاگرام امیر تتلو Amir Tataloo

0
374

این پست درباره اینستاگرام امیر تتلو Amir Tataloo است. یک قسمت اصلی از فعالیت های امیر تتلو در فضای مجازی در اینستاگرام است. امیر تتلو دارای یکی از پر بازدید ترین اینستاگرام های ایران و حتی دنیا می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

اینستاگرام امیر تتلو

امیر تتلو، خواننده رپ جنجالی ایرانی، در حال حاضر در اینستاگرام حضور ندارد. حساب کاربری او با نام کاربری tataloo که قبلاً فعال بود، در اردیبهشت 1400 به دلیل نقض قوانین اینستاگرام، به طور دائم مسدود شد. تتلو در اینستاگرام 4.4 میلیون دنبال کننده داشت و به خاطر محتوای جنجالی و سبک زندگی پرحاشیه اش شناخته شده بود. او بارها به خاطر انتشار تصاویر و ویدیوهای نامناسب، استفاده از زبان رکیک و توهین به افراد و اقشار مختلف، قوانین اینستاگرام را نقض کرده بود.

اینستاگرام Amir Tataloo

برخی از دلایل احتمالی مسدود شدن دائمی حساب کاربری اینستاگرام تتلو عبارتند از:

  • انتشار تصاویر و ویدیوهای نامناسب: تتلو بارها تصاویری از خود در حال مصرف مواد مخدر، رفتارهای غیر اخلاقی و حرکات خشونت آمیز منتشر کرده بود.
  • استفاده از زبان رکیک و توهین آمیز: تتلو به طور مکرر از کلمات رکیک و توهین آمیز در پست ها و استوری های خود استفاده می کرد و به افراد و اقشار مختلف توهین می کرد.
  • ترویج خشونت و نفرت: تتلو در برخی از اظهارات خود، خشونت و نفرت را ترویج می کرد که مغایر با قوانین اینستاگرام است.
  • نقض قوانین مربوط به محتوای جنسی: تتلو تصاویری با مضامین جنسی در اینستاگرام منتشر کرده بود که قوانین این پلتفرم را نقض می کرد.
مقاله قبلیاینستاگرام آنا وکیلی Anna Vakili
مقاله بعدیبیوگرافی سیرو ایموبیل Ciro Immobile

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید