برداشت هوشمند وان ایکس بت 1XBet

0
109
blank
blank

این پست درباره برداشت هوشمند وان ایکس بت 1XBet ، برداشت هوشمند وان ایکس ، برداشت از 1xbet ، برداشت از وان ایکس بت ، سقف برداشت از وان ایکس بت ، آموزش برداشت از وان ایکس بت است. یکی از ویژگی های بارز سایت وان ایکس بت 1xBet، تنوع روش های پرداخت در سایت شرط بندی وان ایکس بت می باشد.

یکی از ویژگی های بارز سایت وان ایکس بت 1xBet، تنوع روش های پرداخت در این سایت می باشد. روش های مختلفی برای برداشت در وان ایکس بت وجود دارد. تمام روش های برداشت را می توانید در قسمت “برداشت از حساب” مشاهده کنید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

برداشت هوشمند 1XBet

برداشت هوشمند 1XBet

برخی از روش های بانکی مانند برداشت هوشمند 1XBet وان ایکس بت از بازیکنان می خواهند که اطلاعات بانکی خود را وارد کنند. با این حال، روش برداشت هوشمند برای سیستم پرداخت سایت به دلیل پروتکل های رمزنگاری شده محفوظ باقی می‌ ماند.

از این رو، کاربر می تواند با اطمینان خاطر نسبت برداشت هوشمند وان ایکس بت 1xBet اقدام کند. در هر روز یا 24 ساعت شما فقط یک بار میتوانید به برداشت هوشمند اقدام کنید. و باید برای برداشت بعدی 24 ساعت صبر کنید. حداقل مبلغ برداشت هوشمند 1.50 دلار است.

کاربر میتواند با انتخاب روش برداشت هوشمند وان ایکس بت از بخش برداشت سایت وان ایکس بت و پر کردن موارد زیر اقدام به برداشت کند:

  • شماره کارت بانکی
  • شماره حساب بانک
  • شماره شبا
  • نام صاحب حساب
  • نام بانک
سوالات متداول

حداقل مبلغ مورد نیاز برای برداشت هوشمند چقدر است؟

حداقل مبلغ برداشت هوشمند 63.000 تومان است.

😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیکلاهبرداری وان ایکس بت 1XBet
مقاله بعدیبازپرداخت وی آی پی در وان ایکس بت 1XBet

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید