بیوگرافی یان سومر Yann Sommer

0
165


این پست درباره بیوگرافی اسکولز Paul Scholes است. یان سامر متولد 17 دسامبر 1988 یک فوتبالیست حرفه‌ ای سوئیسی است که به عنوان دروازه‌بان برای باشگاه سری آ اینترمیلان و تیم ملی سوئیس بازی می‌کند. معتبرترین سایت ها برای بازی انفجار melbet می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

یان سومر کیست؟

یان سومر کیست؟

یان سومر چهار بار پیاپی قهرمان سوپر لیگ سوئیس شد، قبل از انتقال به بوروسیا مونشن گلادباخ در سال 2014، جایی که 9 سال در آنجا ماند. یان سومر همچنین در حالی که به صورت قرضی در وادوز بود قهرمان لیگ چالش سوئیس و دو جام فوتبال لیختن اشتاین شد.

سامر اولین بازی خود را برای تیم ملی سوئیس در سال 2012 انجام داد. یان سومر نماینده این کشور در جام جهانی فوتبال در سال های 2014، 2018 و 2022 و قهرمانی اروپا در سال های 2016 و 2020 بود.

سامر که در مورخس، وود به دنیا آمد، در کودکی در تیم های جوانان اف سی هرلیبرگ و بعداً در کنکوردیا بازل بازی کرد. یان سومر در سال 2003 به تیم جوانان بازل رفت.

یان سومر اولین قرارداد حرفه ای خود را در سال 2005 با بازل امضا کرد. یان سومر تقریباً بلافاصله به دروازه بان اول تیم زیر 21 سال تبدیل شد و مخالفانی مانند جیسون لوتویلر و اورکان آوچی را دفع کرد و سوم شد. انتخاب برای تیم بزرگسالان پس از فرانکو کوستانزو و لوئیس کرایتون.

اینستاگرام یان سومر

اینستاگرام یان سومر

یان سومر در صفحه اینستاگرام خود 1.3 میلیون دنبال کننده دارد و 1154 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید یان سومر

عکس های جدید یان سومر

عکس های جدید یان سومر

عکس های جدید یان سومر

عکس های جدید یان سومر

مقاله قبلیسایت اصلی یاس بت YasBet
مقاله بعدیآدرس جدید سایت تاک تیک بت TakTik Bet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید