بیوگرافی وستن مک‌ کنی  Weston McKennie

0
289


این پست درباره بیوگرافی وستن مک‌ کنی  Weston McKennie است. وستن جیمز ارل مک‌کنی متولد 29 اوت 1998 بازیکن فوتبال اهل آمریکا است که به صورت قرضی برای باشگاه لیدز یونایتد بازی می‌ کند. وستن مک‌ کنی همچنین در تیم ملی فوتبال آمریکا بازی می‌ کند. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

وستن مک‌ کنی کیست؟

وستن مک‌ کنی کیست؟

وستون مک کنی در تگزاس بزرگ شد اما 3 سال را در کایزرسلاوتن آلمان بین 6 تا 9 سال گذراند و قبل از بازگشت به ایالات متحده، در سال 2004 فوتبال را برای باشگاه محلی فونیکس اتربچ شروع کرد.

در فوریه سال 2016، مک کنی نامه بازی ملی را برای بازی در دانشگاه ویرجینیا امضا کرد، اما وستن مک‌ کنی متعاقباً پیشنهاد بورس تحصیلی را برای بازی در کاوالیرز رد کرد و در عوض به دنبال حرفه ای شدن بود.

در ژوئیه سال 2016 مک کنی شانس امضای قرارداد با اف سی دالاس را رد کرد. وستن مک‌ کنی در اوت 2016 به تیم شالکه در بوندس لیگا پیوست. بعد از گذراندن کمتر از یک سال با تیم آکادمی شالکه، مک کنی در ماه مه 2017 به تیم اول ارتقاء یافت.

وستن مک‌ کنی اولین بازی حرفه ای خود را در 20 مه 2017 به عنوان یک بازیکن تعویضی در دقیقه 77 در جریان تساوی 1–1 با اینگول اشتات انجام داد. این تنها حضور وستن مک‌ کنی در فصل 2016–2017 بود.

مک کنی اولین بازی ثابت خود را در سپتامبر 2017 انجام داد و مدت کوتاهی پس از آن قرارداد 5 ساله امضا کرد. وستن مک‌ کنی فصل 2017 –2018 را با 25 بازی در همه مسابقات به پایان رساند.

اینستاگرام وستن مک‌ کنی

اینستاگرام وستن مک‌ کنی

وستن مک‌ کنی در صفحه اینستاگرام خود 1.5 میلیون دنبال کننده دارد و 300 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید وستن مک‌ کنی

عکس های جدید وستن مک‌ کنی

عکس های جدید وستن مک‌ کنی

عکس های جدید وستن مک‌ کنی

عکس های جدید وستن مک‌ کنی

مقاله قبلیبیوگرافی آردا گولر arda guler
مقاله بعدیبیوگرافی اندریک Endrick

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید