بیوگرافی وسلی فوفانا Wesley Fofana

0
246


این پست درباره بیوگرافی وسلی فوفانا Wesley Fofana است. وسلی فوفانا متولد 17 دسامبر 2000 بازیکن فوتبال اهل فرانسه است که برای باشگاه چلسی بازی می‌ کند. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

وسلی فوفانا کیست؟

وسلی فوفانا کیست؟

فوفانا در مارسی، بوش-دو-رون، فرانسه به دنیا آمد. پدرش اهل عاج و مادرش فرانسوی است. فوفانا مسلمان است. در 22 آوریل 2021، وسلی فوفانا در جریان پیروزی 3-0 لستر در برابر وست برومویچ آلبیون، در حالی که فوفانا در طول روز برای ماه رمضان اسلامی روزه می‌ گرفت، در ساعت مشخصی تعویض شد.

در بازی بعدی مقابل کریستال پالاس، بازی پس از نیم ساعت متوقف شد تا فوفانا و چیخو کویاته بتوانند برای افطار روزه رمضان خود مقداری مایعات بخورند. فوفانا پس از پیروزی در فینال جام حذفی انگلیس در سال 2021، با به اهتزاز درآوردن پرچم بزرگ فلسطین، همراه با هم تیمی خود در لسترسیتی، حمزه چودوری، حمایت خود را از فلسطینی ها در جشن های تیمی آنها که در میان درگیری های اسرائیل و فلسطین در سال 2021 در می 2021 برگزار شد، نشان داد.

در 31 آگوست 2022، فوفانا با قراردادی هفت ساله با مبلغ اولیه 70 میلیون پوندی، به اضافه 5 میلیون پوند به عنوان مکمل، به باشگاه لیگ برتر چلسی پیوست. فوفانا پس از امضای قرارداد با چلسی، از باشگاه سابقش لستر انتقاد کرد و آنها را به صدور نظرات نادرست و گمراه کننده در طول انتقال طولانی مدت خود متهم کرد.

در 3 سپتامبر، وسلی فوفانا اولین بازی خود را برای باشگاه در پیروزی 2-1 در خانه مقابل وستهم یونایتد در لیگ برتر انجام داد. وسلی فوفانا اولین گل خود را برای چلسی در 5 اکتبر در پیروزی 3-0 لیگ قهرمانان اروپا مقابل آث میلان در استمفوردبریج به ثمر رساند، اما پس از 38 دقیقه از زانو آسیب دید و مجبور به تعویض شد و تا فوریه دور بود.

فوفانا در 18 فوریه 2023 در شکست خانگی 0–1 مقابل ساوتهمپتون از مصدومیت بازگشت. وسلی فوفانا اولین گل خود را در تاریخ لیگ برتر در برابر لیدز یونایتد در 4 مارس در یک پیروزی خانگی 1–0 به ثمر رساند. در 18 ژوئیه 2023، چلسی فاش کرد که فوفانا از رباط صلیبی قدامی آسیب دیده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

اینستاگرام وسلی فوفانا

اینستاگرام وسلی فوفانا

وسلی فوفانا در صفحه اینستاگرام خود 10.1هزار دنبال کننده دارد و 221 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید وسلی فوفانا

عکس های جدید وسلی فوفانا

عکس های جدید وسلی فوفانا

عکس های جدید وسلی فوفانا

عکس های جدید وسلی فوفانا

 

مقاله قبلیبازی پوکر در ویلیام هیل WilliamHill
مقاله بعدیبازی پوکر در گرگ بت GorgBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید