بیوگرافی اونای سیمون Unai Simon

0
202


این پست درباره بیوگرافی اونای سیمون Unai Simon است. اونای سیمون متولد 11 ژوئن 1997 بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست دروازه‌بان برای باشگاه فوتبال اتلتیک بیلبائو در لالیگا و همچنین تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی می‌ کند. معتبرترین سایت ها برای بازی انفجار💣 جت بت میباشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

اونای سیمون کیست؟

اونای سیمون کیست؟

سیمون در ویتوریا گاستیز، آلاوا، کشور باسک به دنیا آمد و در روستای مجاور مورگیا بزرگ شد. اونای سیمون اولین بازی خود را به عنوان بزرگسال با تیم مزرعه در فصل 2014–2015، در Tercera División انجام داد.

در 8 ژوئن 2016، سیمون به تیم ذخیره ارتقا یافت و اخیراً به Segunda División B سقوط کرد. اونای سیمون بلافاصله تبدیل به یک شروع کننده برای تیم شد و با 29 بازی در طول مبارزات انتخاباتی همکاری کرد.

در 2 ژوئن 2017، سیمون توسط سرمربی جدید تیم اول خوزه آنجل زیگاندا به تیم اصلی برای پیش فصل فراخوانده شد، اما به حضور انحصاری برای Bs ادامه داد. در 13 ژوئیه 2018، اونای سیمون قرارداد خود را تا سال 2023 تمدید کرد، و دو هفته بعد به تیم سگوندا دیویزیون الچه سی اف قرض داده شد.

در 15 آگوست 2018، پس از خروج کپا آریزابالاگا از باشگاه و مصدومیت ایاگو هررین، سیمون توسط اتلتیک فراخوانده شد.

اونای سیمون در ابتدا به نظر می‌رسید که پشت سر الکس ریمیرو مسن‌تر در صف انتخاب باشد، اما اولین بازی حرفه‌ای خود و لالیگا را پنج روز بعد انجام داد و در پیروزی خانگی 2-1 مقابل سی‌دی لگانس شروع کرد. تنها در سومین بازی خود در لیگ برای اتلتیک بیلبائو، سیمون در تساوی 1–1 با رئال مادرید بازی کرد و در آنجا چندین سیو کلیدی انجام داد و به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد.

با این حال، زمانی که هررین در اکتبر 2018 آمادگی کامل را به دست آورد، اونای سیمون به عنوان دروازه بان اصلی انتخاب شد، با تنها حضور سیمون در چهار ماه بعدی که در کوپا دل ری انجام شد.

برای فصل 2019 –2020، به سیمون شماره ۱ تیم داده شد و کمپین را به‌عنوان انتخاب اول آغاز کرد و در پیروزی روز اول مقابل اف سی بارسلونا دروازه خود را بسته نگه داشت.

اونای سیمون به فرم قوی خود در طول فصل ادامه داد، دو مسابقه را به دلیل بیماری از دست داد و 33 بازی را در لیگ انجام داد، 29 گل دریافت کرد تا در رده بندی جام زامورا سوم شود.

در روز سی و هفتم، روز ماقبل آخر، اونای سیمون در نیمه اول مقابل لگانس به دلیل چالش  آخرین نفر خارج از محوطه جریمه از بازی اخراج شد و در نتیجه محرومیت اونای سیمون یک بازی زودتر از موعد به پایان رسید.

با ده نفر، اتلتیک بیلبائو 2–0 شکست خورد تا به امید های اندک خود برای راهیابی به لیگ اروپا پایان دهد. در آگوست 2020، اونای سیمون قرارداد جدیدی با باشگاه امضا کرد که تا تابستان 2025 ادامه دارد، بدون بند خرید.

اینستاگرام اونای سیمون

اینستاگرام اونای سیمون

اونای سیمون در صفحه اینستاگرام خود 5449 هزار دنبال کننده دارد و 113 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید اونای سیمون

عکس های جدید اونای سیمون

عکس های جدید اونای سیمون

عکس های جدید اونای سیمون

عکس های جدید اونای سیمون

مقاله قبلیبیوگرافی وحید امیری Vahid Amiri
مقاله بعدیبیوگرافی اسکار کوردوبا oscar cordoba

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید