بیوگرافی تیاگو سیلوا Thiago Silva

0
202

این پست درباره بیوگرافی تیاگو سیلوا Thiago Silva است. تیاگو امیلیانو دا سیلوا متولد 22 سپتامبر 1984 در ریو دو ژانیرو که بیشتر با نام تیاگو سیلوا شناخته می‌ شود، مدافع میانی برزیلی است. تیاگو سیلوا هم‌اکنون برای باشگاه چلسی بازی می‌ کند. تیاگو سیلوا یکی بهترین مدافعان نسل خود شناخته می شود. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

تیاگو سیلوا کیست؟

تیاگو سیلوا کیست؟

سیلوا بعد از رفتن به اروپا در سال 2009 به باشگاه آ.ث. میلان پیوست و نمایش خوبی در پست دفاع داشت و خود را به عنوان یکی از مدافعان قابل اتکا به دنیا معرفی کرد و در فصل 2010–2011 عنوان قهرمانی سری آ را همراه با آ.ث. میلان کسب کرد. تیاگو سیلوا توسط دونگا برای المپیک 2008 دعوت شد.

تیاگو سیلوا به همراه رونالدینیو یکی از دو بازیکن بالای 23 سال تیم بود و سه بازی انجام داد. قبل از المپیک تیاگو سیلوا فقط دو بازی مقابل سنگاپور و ویتنام انجام داده بود.

تیاگو سیلوا برای بازی دوستانه برزیل مقابل ایتالیا در ورزشگاه امارات دعوت شد و در دقیقه 77 جانشین خوان شد. تیاگو سیلوا پس از چندی در بازی برزیل مقابل انگلیس در 9 اکتبر مقابل انگلیس نیز دعوت شد.

تیاگو سیلوا توسط دونگا برای جام جهانی 2010 دعوت شد. تیاگو سیلوا در حال حاضر با 113 بازی ملی و 7 گل زده مدافع اول و کاپیتان تیم ملی برزیل محسوب می‌ شود.
اینستاگرام تیاگو سیلوا

اینستاگرام تیاگو سیلوا

تیاگو سیلوا در صفحه اینستاگرام خود 22.2هزار دنبال کننده دارد و 2260 پست منتشر کرده است.


عکس های جدید تیاگو سیلوا

عکس های جدید تیاگو سیلوا

عکس های جدید تیاگو سیلوا

عکس های جدید تیاگو سیلوا

عکس های جدید تیاگو سیلوا
 

مقاله قبلیبیوگرافی وستن مک‌ کنی  Weston McKennie
مقاله بعدیبیوگرافی رحیم استرلینگ Raheem Sterling

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید