بیوگرافی سوگند Sogand

0
210

این پست درباره بیوگرافی سوگند Sogand است. Sogand خواننده هیپ هاپ ایرانی که در آلمان زندگی می کند سوگند سهیلی متولد 22 مرداد 1366 در اصفهان به دنیا آمده است. سوگند تحصیلات خود را در رشته طراحی داخلی در آلمان به اتمام رساند و در آلمان بزرگ شد، فعالیت خوانندگی اش را با رپ شروع کرد و حال سبک هنری آن، آر اند بی است. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

سوگند کیست؟

سوگند کیست؟

سوگند در 22 مرداد 1366 در شهر اصفهان متولد شد دین سوگند مسیحی است. امیر علی خسروجردی با نام هنری زخمی که یکی از رپر های ایرانی است همسر سوگند می باشد که یک فرزند هم از او دارد. سوگند سهیلی و زخمی در لندن زندگی می کنند.

سوگند سهیلی یک بار به کشور ایران سفر کرد و حتی برخی از آهنگ های خود را در ایران رکورد کرده‌ است. سوگند در سال 1394 در جزیرهٔ کیش دستگیر شد. پس از یک هفته بازداشت شدن در جزیره کیش به تهران انتقال یافت.

سوگند سهیلی در گفت و گویی با بهزاد بلور که در سال 2018 انجام شد دلیل بازداشت شدنش را تهمت هایی همچون دایر کردن مرکز فساد، تولید ویدیو های مبتذل و رابطه نامشروع عنوان کرد. پس از یک ماه با وثیقه از زندان آزاد شد و پس از مدتی زندگی در سکوت، توانست که از کشور ایران بیرو بیاید.

سوگند در برنامه بلور بنفش گفت که خبر بازداشت او کاملا صحیح است. سوگند وقتی که از طریق وثیقه از زندان آزاد شده بود به کارهایی همچون طراحی لباس و آموزش خوانندگی و بازیگری مشغول بود. سوگند سهیلی در سال 2022 به همراه بیژن مرتضوی، لیلا فروهر و کامیار جزء داوران فصل اول برنامه استعدادیابی صدای برتر بود.
اینستاگرام سوگند

اینستاگرام سوگند

سوگند در صفحه اینستاگرام خود 4.7 میلیون دنبال کننده دارد و 355 پست منتشر کرده است.


عکس های جدید سوگند

عکس های جدید سوگند

عکس های جدید سوگند

عکس های جدید سوگند

عکس های جدید سوگند

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی
مقاله قبلیبیوگرافی داویده کالابریا Davide Calabria
مقاله بعدیبیوگرافی کاسمیرو Casemiro

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید