بیوگرافی سرژ گنابری Serge Gnabry

0
261


این پست درباره بیوگرافی سرژ گنابری Serge Gnabry است. سرژ دیوید گنابری متولد 14 ژوئیه 1995 یک فوتبالیست حرفه‌ ای آلمانی است که در پست مهاجم برای باشگاه بوندسلیگا بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان بازی می‌ کند. یکی از میز های بزرگ بازی انفجار در ایران سایت jet bet می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

سرژ گنابری کیست؟

سرژ گنابری کیست؟

گنابری کار خود را در انگلیس با آرسنال در لیگ برتر آغاز کرد و اولین بازی حرفه ای خود را در سپتامبر 2012 انجام داد. سرژ گنابری همچنین مدت کوتاهی به صورت قرضی در وست برومویچ آلبیون بود و قبل از بازگشت به آلمان و پیوستن به وردربرمن در سال 2016.

در سال 2017 قرارداد امضا کرد. برای بایرن مونیخ قبل از اینکه برای فصل 18-2017 به هوفنهایم 1899 قرضی شود. سرژ گنابری در فصل 2019–2018، اولین فصل حضورش در بایرن مونیخ، قهرمان بوندسلیگا شد و به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد.

در فصل بعد، گنابری 23 گل به ثمر رساند تا بایرن سه گانه قاره ای متشکل از بوندسلیگا، DFB-Pokal و لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر برساند.

پس از حضور در تیم ملی آلمان در سطوح مختلف جوانان، گنابری اولین بازی ملی بزرگسالان خود را در نوامبر 2016 در مسابقه مقدماتی جام جهانی 2018 فیفا مقابل سن مارینو انجام داد و در پیروزی 8-0 هت تریک کرد. سرژ گنابری نماینده آلمان در یورو 2020 و جام جهانی فوتبال 2022 بود.

اینستاگرام سرژ گنابری

اینستاگرام سرژ گنابری

سرژ گنابری در صفحه اینستاگرام خود 3 میلیون دنبال کننده دارد و 534 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید سرژ گنابری

عکس های جدید سرژ گنابری

عکس های جدید سرژ گنابری

عکس های جدید سرژ گنابری

عکس های جدید سرژ گنابری

مقاله قبلیبونوس های یک بت YekBet
مقاله بعدیبیوگرافی توماس مولر Thomas Mluler

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید