بیوگرافی رایان گیگز Ryan Giggs

0
221


این پست درباره بیوگرافی رایان گیگز Ryan Giggs است. رایان چوزف ویلسون گیگز متولد 29 نوامبر 1973 مربی و فوتبالیست پیشین ولزی است که به عنوان پر افتخار ترین فوتبالیست تاریخ بریتانیا شناخته می‌ شود. سایت 1xbet می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های شما برای پیش بینی فوتبال باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

رایان گیگز کیست؟

رایان گیگز کیست؟

رایان گیگز در تمام دوران بازی خود در منچستر یونایتد بود و رکورد بیش‌ترین بازی را با 632 بازی برای یونایتد دارد. رایان گیگز همچنین با 264 پاس گل، بهترین پاسور تاریخ این باشگاه است. گیگز در طی سال‌ های حضورش در تیم اصلی منچستر یونایتد توانسته‌ است به 13 عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس، 2 عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، 4 عنوان قهرمانی جام حذفی انگلیس، 4 عنوان قهرمانی جام اتحادیه، 1 عنوان قهرمانی سوپر کاپ اروپا، 1 عنوان قهرمانی جام بین قاره‌ای، 1 عنوان‌ قهرمانی جام باشگاه‌ های جهان، و 10 عنوان قهرمانی سوپرکاپ انگلیس دست یابد.

رایان گیگز با 34 جام رسمی، یکی از 10 بازیکن پرافتخار برتر تاریخ فوتبال است. در نظرسنجی اینترنتی سایت اتحادیه فوتبال انگلیس که به مناسبت بیستمین سال برگزاری لیگ برتر انگلیس در سال 2012 برگزار شد، رایان گیگز به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.

رایان گیگز پس از برکناری دیوید مویس در آوریل 2014 به صورت موقت هدایت و سرمربیگری منچستر یونایتد را در 4 بازی پایانی لیگ برتر به عهده گرفت.

گیگز سر انجام در پایان فصل 2013 و 2014 و هم‌ زمان با اعلام سرمربیگری لوئیس فن خال در منچستر یونایتد با نوشتن نامه‌ ای به‌طور رسمی خداحافظی‌ اش از میدان‌ های فوتبال را اعلام کرد و به عنوان دستیار سرمربی به فعالیتش در باشگاه ادامه داد.

پس از جدایی سرمربی هلندی، بسیاری به گیگز پیشنهاد دادند که جانشین لوئیس فن خال شود اما سرانجام با آمدن ژوزه مورینیو، گیگز این باشگاه را ترک کرد.

اینستاگرام رایان گیگز

اینستاگرام رایان گیگز

رایان گیگز در صفحه اینستاگرام خود 36 هزار دنبال کننده دارد و 198 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید رایان گیگز

عکس های جدید رایان گیگز

عکس های جدید رایان گیگز

عکس های جدید رایان گیگز

عکس های جدید رایان گیگز

مقاله قبلیبازی پوکر در بری بت BerryBet
مقاله بعدیبیوگرافی فرانک دبلکر Frank De Bleeckere

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید