بیوگرافی رود فان نیستلروی Ruud van Nistelrooy

0
199


این پست درباره بیوگرافی رود فان نیستلروی Ruud van Nistelrooy است. روتگروس یوهانس مارتینوس فان نیستلروی متولد 1 ژوئیهٔ 1976 بازیکن پیشین و مربی کنونی فوتبال اهل هلند است. با بونوس ویژه و هزاران جوایز نقدی دیگر را در 1xbet تجربه نمایید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

رود فان نیستلروی کیست؟

رود فان نیستلروی کیست؟

رود فان نیستلروی همچنین موفق شده‌ است در سه کشور اروپایی مختلف، عنوان آقای گلی لیگ آن کشور را به دست آورد. در سال 2004 ، رود فان نیستلروی در فهرست فیفا 100 به عنوان یکی از برترین بازیکنان فعال جهان قرار گرفت.

فان نیستلروی دوران حرفه‌ ای خود را در تیم دن بوش آغاز کرد؛ پس از آن رود فان نیستلروی به هیرنفین رفت. رود فان نیستلروی در پی‌اس‌وی آیندهوون نامی برای خود دست و پا کرد و دو عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال هلند را با این تیم کسب کرد.

آمار گلزنی او در پی‌اس‌وی آیندهوون، توجه منچستر یونایتد را به خود جلب کرد. توافقی در تابستان سال 2000 انجام شد اما به دلیل مشکلات مصدومیت، انتقال او یک سال بعد با مبلغ 19 میلیون پوند انجام شد. رود فان نیستلروی دوران موفقیت‌آمیزی را در منچستر یونایتد سپری کرد؛ کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه، جام خیریه و کسب دو عنوان بهترین بازیکن سال سر مت بازبی از جمله دستاوردهای او در این دوران بود.

نیستلروی در 219 بازی 150 گل برای منچستر یونایتد به ثمر رساند و در آن زمان تبدیل به بهترین گلزن اروپایی آن‌ ها شد؛ اما در اواخر دوران حضور خود از اقبال خارج شد. در سال 2006 ، رئال مادرید او را به خدمت گرفت. اگرچه مصدومیت روز های پایانی حضور رود فان نیستلروی در رئال مادرید را دشوار کرد، اما رود فان نیستلروی در این دوران دو بار قهرمان لا لیگا و یک بار قهرمان سوپرجام اسپانیا شد.

رود فان نیستلروی در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویهٔ 2010 به تیم هامبورگ پیوست. پس از یک فصل و نیم حضور در هامبورگ، او با پیوستن به مالاگا مجدداً به اسپانیا بازگشت. بازنشستگی رود فان نیستلروی از فوتبال در 14 مهٔ 2012 اعلام شد.

در ردهٔ ملی، فان نیستلروی 70 بار برای تیم ملی فوتبال هلند به میدان رفت و 35 گل به ثمر رساند. رود فان نیستلروی عضوی از ترکیب هلند در یورو 2004، جام جهانی 2006 و یورو 2008 بود.

اینستاگرام رود فان نیستلروی

اینستاگرام رود فان نیستلروی

رود فان نیستلروی در صفحه اینستاگرام خود 385 میلیون دنبال کننده دارد و 13 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید رود فان نیستلروی

عکس های جدید رود فان نیستلروی

عکس های جدید رود فان نیستلروی

عکس های جدید رود فان نیستلروی

عکس های جدید رود فان نیستلروی

مقاله قبلیپشتیبانی سایت هات بت HotBet
مقاله بعدیبیوگرافی سام درخشانی Sam Derakhshani

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید