بیوگرافی روبن دیاس Ruben Dias

0
244


این پست درباره بیوگرافی روبن دیاس Ruben Dias است. روبن دوس سانتوس گاتو آلوس دیاس متولد 14 مه 1997 یک فوتبالیست حرفه‌ ای پرتغالی است. یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت های ایرانی، بت فورواد است. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

روبن دیاس کیست؟

روبن دیاس کیست؟

دیاس که در آمادورا متولد و بزرگ شده است، یک برادر بزرگتر از ایوان دارد که او نیز یک فوتبالیست حرفه ای است که به او لقب روبی داده است. وقتی بزرگ شد،  بت های او جان تری، نمانیا ویدیچ، ریو فردیناند و وینسنت کمپانی بودند، که روبن دیاس به دنبال تقلید از آن ها بود، زیرا او بازی در لیگ برتر را بت می‌ کرد.

روبن دیاس با برادرش ایوان در هر کجای خیابان یا در خانه اش فوتبال بازی می کرد. روبن دیاس از طریق آکادمی جوانان بنفیکا آمد. روبن دیاس بازی برای بنفیکا B را در سال 2015 آغاز کرد و در سال 2017 به تیم اصلی صعود کرد و به عنوان بهترین بازیکن جوان سال لیگ برتر انتخاب شد.

در فصل بعد، دیاس در فصل 19-2018 با بنفیکا قهرمان لیگ شد و بعداً سوپرتاسا کاندیدو د اولیویرا در طول فصل 2019-2020 به دست آورد، در حالی که در تیم منتخب سال لیگ برتر نیز نام گرفت و بیش از 100 بازی در لیگ برتر انجام داد. روند.

روبن دیاس در سپتامبر 2020 با مبلغ 68 میلیون یورو با باشگاه لیگ برتری منچستر سیتی قرارداد امضا کرد که دومین رقمی است که بازیکن پرتغالی از لیگ داخلی جدا می شود. دیاس در اولین فصل خود قهرمان لیگ و جام EFL شد و در عین حال به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسید. او همچنین به عنوان بهترین فوتبالیست سال FWA، بهترین بازیکن منچسترسیتی، بهترین بازیکن فصل لیگ برتر و مدافع فصل لیگ قهرمانان اروپا در سال 2021 انتخاب شد.

همیشه سه گانه قاره ای. دیاس بازیکن سابق تیم ملی جوانان پرتغال است که نماینده کشورش در سطوح زیر 16، زیر 17، زیر 19، زیر 20 و زیر 21 سال است. روبن دیاس اولین بازی ملی خود را در سال 2018 انجام داد و در ترکیب تیم های پرتغال برای جام جهانی 2018، فینال لیگ ملت های 2019، یوفا یورو 2020 و جام جهانی 2022 انتخاب شد. روبن دیاس در حالی که در تیم تورنمنت و مرد مسابقه فینال قرار گرفته بود، قهرمان مسابقات 2019 در زمین خود شد.

اینستاگرام روبن دیاس

اینستاگرام روبن دیاس

روبن دیاس در صفحه اینستاگرام خود 931 هزار دنبال کننده دارد و 100 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید روبن دیاس

عکس های جدید روبن دیاس عکس های جدید روبن دیاس عکس های جدید روبن دیاسعکس های جدید روبن دیاس

مقاله قبلیبونوس کش بک ورزشی تک بت TakBet
مقاله بعدیدانلود اپلیکیشن هزار بت

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید