بیوگرافی روبرتو کارلوس Roberto Carlos

0
319


این پست درباره بیوگرافی فیگو Luis Figo است. روبرتو کارلوس دا سیلوا هوشا متولد 10 آوریل 1973 بازیکن فوتبال پیشین برزیلی و سفیر فوتبالی است. لحظات مهیج فوتبال را در سایت جت بت تجربه کنید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

روبرتو کارلوس کیست؟

روبرتو کارلوس کیست؟

کارلوس فوتبال حرفه‌ ای را از باشگاه پالمیراس برزیل شروع کرد و با تیم این باشگاه دو فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر و جام حذفی برزیل شد. روبرتو کارلوس پس از یک فصل بازی در اینتر میلان، در سال 1996 به باشگاه رئال مادرید پیوست و تا سال 2007 ، سه بار جام لیگ قهرمانان اروپا، چهار بار لالیگا و سه بار هم سوپر جام اسپانیا را با رئال کسب کرد.

روبرتو کارلوس در سال 1997 به عنوان اولین دفاع در دهه‌ های اخیر فوتبال دومین بازیکن سال فوتبال جهان، و در سال‌های 2002 و 2003 دو بار متوالی برترین مدافع باشگاهی سال اروپا شد. در آوریل 2013، نام روبرتو کارلوس توسط مجله مارکا در ترکیب یازده بازیکن خارجی برتر تاریخ رئال مادرید منتشر شد.

کارلوس فوتبال را در تیم ملی برزیل از سال 1992 شروع کرد. روبرتو کارلوس در دوران فوتبال خود چهار جام جهانی فوتبال را با برزیل تجربه کرد که در جام جهانی 2002  کره جنوبی و ژاپن قهرمان شد و نیز در جام جهانی 1998 فرانسه، برزیل را تا رسیدن به فینال این جام کمک کرد.

کارلوس در جام جهانی 2002 از جمله بازیکنان تأثیر گذار در قهرمانی برزیل بود که به عنوان یکی از بازیکنان منتخب این تورنمنت انتخاب شد. روبرتو کارلوس همچنین در دو کوپا آمریکا 1997 و 1999، و جام کنفدراسیون‌ها 1997 با تیم ملی کشورش به قهرمانی رسید.

روبرتو کارلوس به علت ضربه آزاد های قوی و کات‌دار خود که تا 169 کیلومتر بر ساعت اندازه‌ گیری شده‌است، به آقای گلوله معروف شد و در کار های دفاعی و سانتر کردن نیز مهارت داشت.

نام وی در فیفا 100 لیست بهترین بازیکنان فوتبال به انتخاب پله حضور دارد. کارلوس در سال 2012 بازنشسته شد و به حرفهٔ مربیگری پرداخت.

اینستاگرام روبرتو کارلوس

اینستاگرام روبرتو کارلوس

روبرتو کارلوس در صفحه اینستاگرام خود 9 میلیون دنبال کننده دارد و 2241 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید روبرتو کارلوس

عکس های جدید روبرتو کارلوس

عکس های جدید روبرتو کارلوس

عکس های جدید روبرتو کارلوس

عکس های جدید روبرتو کارلوس

مقاله قبلیبیوگرافی شهاب مظفری Shahab Mozaffari
مقاله بعدیپشتیبانی سایت هات بت HotBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید