بیوگرافی رحیم استرلینگ Raheem Sterling

0
248


این پست درباره بیوگرافی رحیم استرلینگ Raheem Sterling است. رحیم استرلینگ متولد 8 دسامبر 1994 بازیکن فوتبال اهل بریتانیا است که در پست هافبک هجومی برای باشگاه فوتبال چلسی در لیگ برتر انگلستان و تیم ملی فوتبال انگلستان بازی می‌ کند. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

رحیم استرلینگ کیست؟

رحیم استرلینگ کیست؟

استرلینگ در سال 2010 از کی پی ار به باشگاه فوتبال لیورپول پیوست. رحیم استرلینگ تأثیر خود را در مینی دربی زیر 18 سال مقابل باشگاه فوتبال اورتون گذاشت و موفق به گلزنی شد.

استرلینگ تا 2015 در 129 بازی برای لیورپول 23 گل به ثمر رساند و در تابستان 2015 با قراردادی 49 میلیون پوندی به منچستر سیتی پیوست. رحیم استرلینگ در همین تیم در سال 2019 به عنوان برترین بازیکن جوان سال انگلستان انتخاب شد.

رحیم استرلینگ در سال 2022 به عنوان برترین بازیکن سال انگلستان انتخاب شد. استرلینگ در کینگ‌استون جامائیکا به دنیا آمد و سال‌ های اولیه عمر خود را در آنجا گذراند. مادرش عضو تیم ملی دو و میدانی جامائیکا بود. استرلینگ سبک خاص دویدنش را از او به ارث برده‌است.

هنگامی که استرلینگ 2 ساله بود، پدرش در جامائیکا به قتل رسید. رحیم استرلینگ در سن 5 سالگی با مادرش به نیزدن انگلستان مهاجرت کرد و در مدرسه کپلند ومبلی ثبت نام کرد.

استرلینگ با توجه به مشکلات رفتاری، سه سال از عمر خود را در خانه ورنون، یک مدرسه خاص در نیزدن، گذراند.رحیم استرلینگ پیش از پیوستن به تیم کویینز پارک رنجرز، 4 سال در تیم جوانان آلفا و امگا وینگر بود.

در پی آن او از آکادمی‌ های آرسنال، چلسی، فولام، لیورپول و منچستر سیتی پیشنهاد هایی را دریافت کرد. با این حال مادرش او را تشویق کرد که تیم‌ های لندنی را انتخاب نکند تا بتواند از فرهنگ خصمانه گنگستری در لندن بگریزد.

اینستاگرام رحیم استرلینگ

اینستاگرام رحیم استرلینگ

رحیم استرلینگ در صفحه اینستاگرام خود 10.7 میلیون دنبال کننده دارد و 839 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید رحیم استرلینگ

عکس های جدید رحیم استرلینگ

عکس های جدید رحیم استرلینگ

عکس های جدید رحیم استرلینگ

عکس های جدید رحیم استرلینگ

مقاله قبلیبیوگرافی آلفونسو دیویس Alphonso Davies
مقاله بعدیبازی پوکر در پرفکت بت PerfectBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید