بیوگرافی رافائل لئائو Rafael Leão

0
92

این پست درباره بیوگرافی رافائل لئائو Rafael Leão است. رافائل لئائو در 10 ژوئن 1999 (20/ 3/ 1378) در آلمادا پرتغال به دنیا آمد. رافائل فوتبال را از 7 سالگی آغاز کرده است. سایت وان ایکس بت می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های شما برای پیش بینی فوتبال باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

رافائل لئائو کیست؟ 

رافائل لئائو کیست

لئائو دوران جوانی خود را در اسپورتینگ سی پی لیسبون پرتغال آغاز کرد و فوتبال حرفه ای خود را سال 2006 از 7 سالگی با پیوستن به آکادمی آمورا آغاز کرد و تنها بعد از سه هفته حضور در این آکادمی خیلی زود برای بازی در یک تورنمت بزرگ به تیم Foot 21 ملحق شد و تا سال 2008 در این تیم حضور داشت.

رافائل لئائو Rafael Leão سال 2008 در 9 سالگی مورد توجه استعدادیاب های اسپورتینگ لیسبون قرار گرفت و به آکادمی این تیم پیوست و پس از 9 سال بازی در تیم هایه پایه به تیم اصلی راه پیدا کرد و تا سال 2018 برای این تیم بازی کرد.

در فصل 2017-2018 او پنج بازی برای اسپورتینگ سی پی انجام داد و دو گل به ثمر رساند. به خاطر یک اتفاق جنجالی که در آن، گروهی از هواداران به لئائو و چند بازیکن دیگر در محل تمرین تیم حمله کردند و این اتفاق باعث شد او در ژوئن 2018 قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند. 

پس از ترک اسپورتینگ سی پی لئائو با لیل OSC فرانسه قرارداد امضا کرد. در اولین فصل او 26 بازی در لیگ 1 انجام داد و 8 گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. او به لیل کمک کرد تا در لیگ دوم شود و جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

لئائو در اوایل فصل فرانسه ، مورد توجه برخی از باشگاه‌ های برتر اروپا قرار گرفت و در آگوست 2019، او با قراردادی پنج ساله با مبلغ 35 میلیون یورو با میلان ایتالیا قرارداد امضا کرد. 


اینستاگرام رافائل لئائو

اینستاگرام رافائل لئائو

رافائل لئائو در صفحه اینستاگرام خود 4.9 میلیون دنبال کننده دارد و 457 پست منتشر کرده است.

 
 
 
 
 

عکس های جدید رافائل لئائو

عکس های جدید رافائل لئائو عکس های جدید رافائل لئائو

11:23:2511:23:26
 
 
 
😍 چقدر خوشت اومد !
مقاله قبلیبیوگرافی ساندرو تونالی Sandro Tonali
مقاله بعدیبیوگرافی گری اولدمن Gary Leonard Oldman

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید