بیوگرافی الکساندر زینچنکو Oleksandr Zinchenko

0
192


این پست درباره بیوگرافی الکساندر زینچنکو Oleksandr Zinchenko است. الکساندر زینچنکو متولد 15 دسامبر 1996 یک بازیکن فوتبال اهل اوکراین است. یکی از میز های بزرگ بازی انفجار در ایران سایت betforward میباشد این پیشنهاد شگفت انگیز مگاشرط برای شما است. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

الکساندر زینچنکو کیست؟

الکساندر زینچنکو کیست؟

الکساندر زینچنکو در سال 2016 از تیم نوجوانان منچستر سیتی به تیم اصلی منچستر سیتی پیوست الکساندر زینچنکو اوایل در بخش Reserves قرار می‌ گرفت اما از فصل 2018 به بعد در بخش تعویضی‌ ها شروع به کار کرد الکساندر زینچنکو بازی‌ های تقریباً خوبی برای سیتیزن‌ ها انجام داد.

اما به دلیل وجود دفاع چپ بهتر یعنی بنژامین مندی الکساندر زینچنکو شانس چندانی برای بازی کردن نداشتدر سال 2016 به تیم پی اس وی ایندهوون به صورت قرضی پیوست و با پیشرفتش و بازی خوبش در این تیم دوباره به منچستر سیتی بازگشتدر نقل و انتقالات سال 2022 زینچنکو به ارسنال پیوست.

الکساندر زینچنکو دوران اوجش را در ارسنال می‌ گذارند و بازی‌ های فوق‌العاده ای انجام داده‌استوی همچنین در تیم ملی فوتبال اوکراین بازی کرده‌ است. این بازیکن قدرت بالایی در شوت و تکنیکی نیز هست در زیر نوزده ساله‌ های تیم ملی اکراین نیز بازی کرده و از آکادمی سیتی نیز بوده.

اینستاگرام الکساندر زینچنکو

اینستاگرام الکساندر زینچنکو

الکساندر زینچنکو در صفحه اینستاگرام خود 108 هزار دنبال کننده دارد و 1806 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید الکساندر زینچنکو

عکس های جدید الکساندر زینچنکو

عکس های جدید الکساندر زینچنکو

عکس های جدید الکساندر زینچنکو

عکس های جدید الکساندر زینچنکو

مقاله قبلیسایت اصلی پیش بینی PishBini
مقاله بعدیبیوگرافی سحر قریشی Sahar Ghoreishi

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید