بیوگرافی پلاتینی Michel Platini

0
174

این پست درباره بیوگرافی پلاتینی Michel Platini است. میشل فرانسوا پلاتینی بازیکن اسبق فوتبال اهل فرانسه است که در پست هافبک بازی می‌ کرد. پلاتینی رئیس سابق یوفا بوده است. معتبرترین سایت ها برای بازی انفجار💣 1xbet می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

پلاتینی کیست؟

پلاتینی کیست؟

پلاتینی سه بار متوالی از سوی مجله فرانس فوتبال به عنوان بهترین بازیکن جایزه توپ طلا در یوونتوس انتخاب‌ شد. پلاتینی روز 27 ژانویه سال 2007 میلادی به عنوان رئیس یوفا، جانشین جوهانسون شد. پلاتینی یکی از بزرگترین و نامدارترین بازیکنان تاریخ فوتبال شمرده می شود که روزگاری با تکنیک بی نظیر،گلزنی های متعدد و بازی‌ سازی های بی وصفش برای تیم یوونتوس وتیم فرانسه توانست سه بار پی در پی توپ طلای اروپا را کسب کند.

پلاتینی  همچنین 72 بازی ملی برای تیم ملی فوتبال فرانسه انجام داده‌ است و 41 گل نیز به ثمر رسانده‌ است. پلاتینی با یوونتوس به افتخارات زیادی از جمله سوپرکاپ اروپا و سری آ ایتالیا و جام در جام اروپا و سوپر کاپ ایتالیا و قهرمانی اروپا نسخهٔ سابق _ لیگ قهرمانان اروپا _ و جام بین قاره‌ ای دست‌ یافت.

پلاتینی در ایتالیا با یوونتوس سه بار متوالی آقای گل سری آ و سه بار متوالی برنده عنوان توپ طلا شد. پلاتینی در زمان خود یکی از بهترین کاشته زنان جهان بود.
اینستاگرام پلاتینی

اینستاگرام پلاتینی

پلاتینی در صفحه اینستاگرام خود 440 هزار دنبال کننده دارد و 4 پست منتشر کرده است.


عکس های جدید پلاتینی

عکس های جدید پلاتینی

عکس های جدید پلاتینی

عکس های جدید پلاتینی

عکس های جدید پلاتینی

مقاله قبلیبازی انفجار در سایت بیا گیمز BiaGames
مقاله بعدیبازی انفجار در سایت بیا بت BiaBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید