بیوگرافی ماهان تیموری Mahan Teymouri

0
526


این پست درباره بیوگرافی ماهان تیموری Mahan Teymouri است. محمدرسول تیموری جروکانی معروف به ماهان تیموری یک بلاگر یا به صورت دیگری ، اینفلوئنسر اقتصادی شناخته شده است و در ایران زندگی می کند.

که در یک خانواده مذهبی در شهر اصفهان دیده به جهان گشوده است. پدر ماهان تیموری معتقد بوده که بایستی بچه هایش درس بخوانند تا بتوانند با مدرک تحصیلی که در دست دارند استخدام شده و به جایگاهی که می خواهند برسند. اما برای ماهان تیموری همانگونه که پدرش می خواست پیش نرفت و ماهان راه خود را پیش گرفت. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

ماهان تیموری کیست؟

ماهان تیموری کیست؟

ماهان اصالتاً اصفهانی است و تا 15 سالگی در قم زندگی کرده اما بعدها برای کار کردن به تهران سفر می کند. او از همان ابتدای زندگی خود، سختی های بسیاری متحمل شد و با چالش های متفاوتی برخورد کرد. شاید باورش برای شما سخت باشد اما زندگی برای او به گونه ای سخت گذشت که حتی نتوانست تحصیلات خود را به صورت کامل ادامه بدهد.

ماهان از همان دوران کودکی دغدغه کسب درآمد و به دست آوردن استقلال مالی را داشت. بنابراین تصمیمات مختلفی گرفت و کارهای های متنوعی را امتحان کرد تا به این آرزو جامه عمل بپوشاند. ما به شما معتبرترین سایت یعنی وان ایکس بت را پیشنهاد می کنیم که دارای مجوز بین المللی است.

10 سالگی ماهان تیموری (اولین تجربه کاری)

ماهان تیموری در دوران کودکی (حدود 10 سالگی) با دست فروشی بسته های شانسی در فصل تابستان اولین تجربه درآمدی خود را بدست آورد. او با پولی که از آن طریق به دست آورده بود توانست برای خودش یک جفت کفش میخی بخرد.

بعد از آن هم با کار در زمینه کانال سازی کولر در شهر قم به تلاش و کسب درآمد خود ادامه داد. درآمد او در آن زمان ماهیانه 45 هزار تومان بود یعنی روزی تقریبا 2 هزار تومان در می آورد.

سپس در 15 سالگی در یک موبایل فروشی استخدام شد مدتی بعد با افزایش فروش موبایل پورسانت خوبی گرفت و توانست موتورسیکلت بخرد و بعنوان پیک برای خودش کار کند. در 20 سالگی به همراه برادر و خواهرش به تهران مهاجرت کردند و در یک اتاق 5 متری پشت آسانسوری در خیابان کریم خان تهران ساکن شدند.

او به مدت 5 سال به همین روال کار خود را ادامه داد و در انتهای این 5 سال چشمانش را باز کرد و دید که در اتاق 5 متری دفتر کار برادرش ساکن است و می شود گفت جزو فقیرترین 20 ساله های ایران می باشد.

ماهان در اینباره توضیح می دهد :

«شرایط به گونه ای بود که یک روز وقتی با دوستانم بیرون رفتم، به خاطر نداشتن 10 هزار تومان پول در جیبم مورد تحقیر قرار گرفتم. در آن لحظه بود که من حس فقیر بودن و بی پولی را از ته وجود درک کردم زیرا پولی نداشتم که با آن بتوانم غذا بگیرم و بخورم.

دقیقاً به خاطر همین موضوع تحقیر شدن بود که تصمیم گرفتم زندگیم را بسازم. با خود می گفتم این چه طرز زندگی کردنه؟ تو نیامده ای که اینجا با این شرایط زندگی کنی! بلکه آمده ای به آن چیزی که در ذهنت داری، دست پیدا کنی! بنابراین تصمیمم جدی تر شد و خواستم به نحو احسن کارم را شروع کنم؛ در حالی که شغل یا هدف خاصی در ذهن نداشتم اما خواستم با برنامه خودم را مدیریت کنم»

ماهان تیموری به دوستانش قول رسیدن به استقلال مالی در عرض 5 سال را داده بود و دوستانش به او می گفتند: بله تو می توانی…! اما ماهان از گفته آنها چیزی دیگری برداشت می کرد: بله تو نمی توانی! این موضوع باعث می شد او بیشتر تحریک شده و انگیزه اش برای کار رفته رفته بیشتر شود.

بالاخره توانست در عرض 2 سال و 7 ماه با تور لیدری و ساخت سایت فروش کتاب به استقلال مالی برسد. او از لحاظ مالی چنان قوی شد که به پشتوانه آن درآمد، یک کارخانه در استان قم تأسیس کرد. بعد از درآمد شبی 1.5 میلیون به سمت حوزه مورد علاقه اش یعنی سخنرانی رفت و تا روزانه 12 ساعت سخنرانی می کرد.

سپس تصمیم به راه اندازی سایتی به نام ماهان تیموری کرد درآمد هنگفت از فروش پکیچ با سایت که راه اندازی کرده بود با ترجمه برخی ویدیوهای خارجی و سخنرانی که صرفا برای ایجاد امید و انگیزه برای افراد بود.

پکیج هایی از 300 هزار تومان تا 3 میلیون تومان را برای فروش تهیه کرد او حالا با تبلیغات گسترده با عنوان از کارگری تا پولداری افراد زیادی را برای خرید پکیج های میلیونی خود ترغیب می کند.

کتاب های چاپ شده توسط محمدرسول تیموری

کتاب های چاپ شده توسط محمدرسول تیموری

 • مسیر خلق ثروت با مدل عاپا
 • جنگ باورها
 • پرواز با عقاب ها
 • شما هم می توانید ثروتمند شوید
 • تصورات غلط کودکی در مورد ثروت

اپلیکیشن هوش مالی تیموری

اپلیکیشن هوش مالی تیموری

 • بیش از 300 ساعت محتوای ویدیویی آموزشی
 • فایل صوتی دوره های آموزشی
 • کتاب های آموزشی مختلف
 • امکان مدیریت مالی از طریق بخش چرتکه
 • مثبت شو: وجود فیلم های سینمایی و آهنگ های انگیزشی
 • مستر مایند: امکان اشتراک گذاری تجربیات خودتان و خواندن تجربیات کاربران در زمینه های کسب و کار، رابطه و …

برخی از اعتقادت، تفکرات و سخنان ایشان

داشتن هدف، عمل گرایی و انضباط فردی و ترکیب این موارد باعث می شود که اتفاق خوب در زندگی افراد بیافتد. بی پولی خیلی از چیزها را تداعی می کند مثل بی احترامی، تحقیر کردن، احساسات را به بازی گرفتن و…

خرید کردن یکی از بهترین لذت های زندگی ام می باشد. زمانی بود که توانایی برآورده کردن نیازهای زندگی ام را نداشتم اما خوشبختانه آن روزها گذشته است.دیدگاه کوتاه مدت خود را کنار بگذارید و به دراز مدت فکر کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

به دعا کردن و عبارات تاکیدی و تصویرسازی معتقد هستم و خدا را باور دارم. اول به خدا و بعد به خودتان ایمان داشته باشید. برای رسیدن به خواسته هایتان، هر کاری لازم است را انجام دهید و کوتاهی نکنید.

سرمایه های ارزشمند یک جوان، فکر، زمان و انرژی اش است. اگر من الان شرایط بدی داشتم اما این مغز و دانش را صاحب بودم، به هیچ وجه اجازه نمی دادم انرژی و انگیزه و امیدم را از من بگیرند. در شرایط بد خیلی فرصت ها ایجاد می شود، همیشه فرصت بوده، هست و خواهد بود. اگر آدم ها انگیزه و امید نداشته باشند، فرصت ها را از دست می دهند و اصلاً باور نمی کنند که فرصتی وجود دارد و به خاطر همین نمی توانند کاری انجام بدهند.

افتخارات و سوابق آقای ماهان تیموری

در عرض 7 سال توانست بیش از 20 تندیس و لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزشی به دست بیاورد و به عنوان کارآفرین برتر سال 1397 شناخته شود. در سال 1398 به عنوان چهره‎ نامی صنعت و اقتصاد کشور از او تجلیل شد.

 • مدیر برگزیده در صنعت آموزش در سال 1399
 • برای بیش از 1100 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
 • تریدر باتجربه ارز دیجیتال و سرمایه گذار در ترکیه و امارات-دبی می باشد.
 • با ارائه ترفندهای کسب و کار و فوت کوزه گری به توضیح و ترویج کسب و کار خانگی و سایر مدل های درآمدی پرداخته است.
 • ترجمه و تألیف کتاب های مختلف در زمینه موفقیت شخصی و کسب و کار
 • برگزارکننده همایش ها و رویدادهای بیزینسی با حضور شخصیت های بزرگ در کشور
 • او با دعوت از شخصیت های برجسته اقتصادی و استارتاپی باعث ایجاد اتحاد در بین اساتید آموزشی بزرگ کشور شده است.
 • مبدع و بنیانگذار هوش مالی در ایران و تولیدکننده محصولات آموزشی در زمینه مدیریت مالی
 • عضو هیئت مدیره مؤسسه اندیشه مثبت
 • مدیرعامل مؤسسه پیک کتاب و انجمن تند خوانی ایران
 • سهامدار کارخانه مگنت تارا

نارسیس ظاهری – همسر ماهان

نارسیس ظاهری – همسر ماهان

نارسیس ظاهری همسر ماهان تیموری بوده و مدیر شرکت ترافیک مدیا است که در زمینه تبلیغات فعالیت می کند. خانم ظاهری و شرکت ترافیک مدیا مشاور تبلیغاتی برند mahanteymouri هستند که مأموریت و رسالت شان، هموار کردن مسیر پر پیچ و خم جذب و نگهداری مشتری و در نتیجه درآمدزایی و رشد کسب و کارها و همین طور کاهش نرخ بیکاری در کشور است.

مقاله قبلیدانلود برنامه تک بت TakBet
مقاله بعدیبیوگرافی نیکلاس زوله Niklas Sule

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید