بیوگرافی کارل هاینز رومنیگه Karl Heinz Rummenigge

0
147

این پست درباره بیوگرافی کارل هاینز رومنیگه Karl Heinz Rummenigge است. کارل هاینتس رومنیگهبا نام مستعار کاله متولد 25 سپتامبر 1995 در لیپ‌اشتات نوردراین وستفالن، بازیکن سابق فوتبال اهل آلمان است. یک بار برای همیشه تجربه شگفت انگیزی را در سایت1xbet کسب کنید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

کارل هاینز رومنیگه کیست؟

کارل هاینز رومنیگه کیست؟

رومنیگه در سال 1974 به تیم بایرن مونیخ پیوست. کارل در آن زمان 19 سال بیشتر نداشت. بسیاری از ناظران، پیوستن کارل را به تیم پرقدرت بایرن مونیخ که در آن ستارگانی چون بکن باوئر، مولر، مایر و برایتنر توپ می‌زدند، خودکشی ورزشی می‌ دانستند زیرا به دست آوردن جایی ثابت در این تیم، آرزویی محال به نظر می‌رسید اما رومنیگه با استعداد فوق‌العاده خود نشان داد که این خودکشی بی‌ ثمر نبوده‌ است.

در حالی که حتی بکن باوئر قیصر فوتبال آلمان در مورد کارل گفته بود رومنیگه هرگز بازیکن بزرگی نخواهد شد. وی بازیکنی بود که با پویایی و تحرک در میدان، قدرت دریبل فراوان، سرعت و تیزهوشی در ایجاد خطر مقابل دروازه حریف، به یکی از پدیده‌ های ورزش فوتبال تبدیل شد. در روز های اوج او یک روزنامه معتبر آلمانی در مورد او نوشت اگر چه هیچ چیز در این بازیکن کامل نیست اما کارل از همه چیز مایه فراوانی دارد.اینستاگرام کارل هاینز رومنیگه

اینستاگرام کارل هاینز رومنیگه

کارل هاینز رومنیگه در صفحه اینستاگرام خود 4444 دنبال کننده دارد و 9 پست منتشر کرده است.عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

مقاله قبلیبیوگرافی حسین زرگر Hossein Zargar
مقاله بعدیبیوگرافی کاسیاس Iker Casillas

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید