بیوگرافی جاشوا کیمیش Joshua Kimmich

0
167

این پست درباره بیوگرافی جاشوا کیمیش Joshua Kimmich است. یوزوآ کیمیش متولد 8 فوریهٔ 1995 بازیکن فوتبال اهل آلمان است که برای باشگاه بایرن مونیخ بازی می‌ کند. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

جاشوا کیمیش کیست؟

جاشوا کیمیش کیست؟

کیمیش که به‌دلیل تطبیق‌ پذیری، پاس، شوت، تکل و مهارت‌ های تهاجمی شناخته شده‌ است، به‌عنوان یکی از بهترین هافبک ها، مدافع‌ ها و بازیکنان جهان به‌شمار می‌ رود. کیمیش با لباس بایرن مونیخ در سال 2022 از باشگاه‌ هایی که در آن بازی کرده‌ است می‌ توان به لایپزیگ، اشتوتگارت و بایرن مونیخ اشاره کرد.

جاشوا کیمیش همچنین در تیم ملی اآلمان بازی می‌ کند. کیمیش در رقابت‌ های یورو 2016 حضور داشت. جاشوا کیمیش در سال 2017 توانست به همراه هم تیمی‌ هایش قهرمان جام کنفدراسیون‌ها شود.

این درحالی بود که یوآخیم لو از بازیکنان اصلی خود استفاده نکرده بود. جاشوا کیمیش در بازی برابر کامرون در این رقابت‌ ها بازوبند کاپیتانی را از یولیان دراکسلر گرفت و به بازو بست و به جوان‌ ترین کاپیتان تیم ملی آلمان تبدیل شد.

با رفتن فیلیپ لام اسطوره باشگاه بایرن مونیخ و بهترین مدافع کناری جاشوا کیمیش جانشین او شد و به ترکیب همیشگی بایرن دست یافت. کیمیش یک مدافع ، هافبک است که می تواند در تمام مناطق زمین بازی کند ولی اکثراً در پست هافبک دفاعی بازیساز به کار گرفته می شود قدرت رهبری، تکنیک، نبوغ ، تیز هوشی و تیز بینی از ویژگی بازی جاشوا کیمیش هستند کیمیش بازیساز و پاسور خارق العاده ای است.

جاشوا کیمیش پاس های بلند و دقیق و پاس گل های عالی ارسال می کنید. کیمیش متخصص سرعت حرکت تیمی است. خوزه مورینیو در مورد کیمیش گفته: من کیمیش را یک مدافع چپ، مدافع راست، مدافع میانی، پست شماره 6، پست شماره 8 و پست شماره 10 می بینیم جاشوا کیمیش ویژگی هر چیزی را دارد من فکر میکنم او خارق العاده است.
اینستاگرام جاشوا کیمیش

اینستاگرام جاشوا کیمیش

جاشوا کیمیش در صفحه اینستاگرام خود 7.9 میلیون دنبال کننده دارد و 447 پست منتشر کرده است.


عکس های جدید جاشوا کیمیش

عکس های جدید جاشوا کیمیش

عکس های جدید جاشوا کیمیش

عکس های جدید جاشوا کیمیش

عکس های جدید جاشوا کیمیش
 

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی
مقاله قبلیبیوگرافی وسلی فوفانا Wesley Fofana
مقاله بعدیبیوگرافی کینگزلی کومان Kingsley Coman

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید