بیوگرافی جردن پیکفورد Jordan Pickford

0
158

این پست درباره بیوگرافی جردن پیکفورد Jordan Pickford است. جردن لی پیکفورد متولد 7 مارس 1994 بازیکن فوتبال اهل انگلستان است. از باشگاه‌ هایی که در آن بازی کرده‌ است، معتبرترین سایت ها برای بازی انفجار جت بت میباشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

جردن پیکفورد کیست؟

جردن پیکفورد کیست؟

پیکفورد پیش از این برای آکادمی، ذخیره و تیم های بزرگسالان ساندرلند علاوه بر دوره های قرضی در دارلینگتون، آلفرتون تاون، برتون آلبیون، کارلایل یونایتد، برادفورد سیتی و پرستون نورث اند بازی کرده است. جردن پیکفورد در ژوئن 2017 با مبلغ 30 میلیون پوند به اورتون پیوست.

پیکفورد نماینده انگلیس در سطوح زیر 16، زیر 17، زیر 18، زیر 19، زیر 20 و زیر 21 سال بوده است. جردن پیکفورد اولین بازی خود را برای تیم ملی انگلیس در نوامبر 2017 در یک بازی دوستانه مقابل آلمان انجام داد.

جردن پیکفورد در جایگاه چهارم جام جهانی فوتبال 2018 انگلیس دروازه بان اصلی بود که در آن تیم به اولین حضور خود در نیمه نهایی از سال 1990 رسید. فینال و اولین فینال مسابقات بزرگ از سال 1966.

با شروع هر بازی در مرحله گروهی، پیکفورد هیچ گلی دریافت نکرد.پیکفورد در واشنگتن، تاین اند ویر به دنیا آمد، جایی که در مدرسه کاتولیک سنت رابرت نیومینستر تحصیل کرد.

جردن پیکفورد با حمایت از باشگاه فوتبال محلی خود، ساندرلند، بزرگ شد. پیکفورد در دوران دبیرستان با مگان دیویسون رابطه برقرار کرد. در ژوئن 2022، آنها با مراسمی در مالدیو ازدواج کردند. این زوج یک پسر دارند که در سال 2019 به دنیا آمد.اینستاگرام جردن پیکفورد

اینستاگرام جردن پیکفورد

جردن پیکفورد در صفحه اینستاگرام خود 1.2 میلیون دنبال کننده دارد و 310 پست منتشر کرده است.عکس های جدید جردن پیکفورد

عکس های جدید جردن پیکفورد

عکس های جدید جردن پیکفورد

عکس های جدید جردن پیکفورد

عکس های جدید جردن پیکفورد

  

مقاله قبلیدانلود اپلیکیشن ای بی تی 90 Abt90 برای آیفون
مقاله بعدیدانلود اپلیکیشن بت بال 90 BetBall90 برای آیفون

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید