بیوگرافی ینس لمن Jens Lehmann

0
181


این پست درباره بیوگرافی ینس لمن Jens Lehmann است. ینس گرهارد لمان متولد 10 نوامبر 1969 یک فوتبالیست حرفه‌ ای سابق آلمانی است. معتبرترین سایت ها برای بازی انفجار💣 jetbet می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

ینس لمن کیست؟

ینس لمن کیست؟

که به عنوان دروازه‌بان بازی می‌ کرد. ینس لمن عضوی از شکست ناپذیران آرسنال بود و در تمام بازی های فصل قهرمانی بدون شکست آنها بازی کرد. ینس لمن رکورددار بیشترین کلین شیت متوالی در لیگ قهرمانان اروپا است، در حالی که ینس لمن برای آرسنال بازی می کرد، در هشت بازی کامل متوالی حتی یک گل دریافت نکرد.

ینس لمن همچنین بیشترین تعداد دقایق متوالی بدون گل خورده را دارد. در مجموع 853 دقیقه طول کشید. ینس لمن به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان نسل خود شناخته می شود. لمان به عنوان بهترین دروازه بان باشگاه یوفا در فصل های 1996–1997 و 2005–2006 انتخاب شد و برای سه تیم در جام جهانی انتخاب شد.

لمان و برادر بزرگترش در اسن بزرگ شدند. پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان با سطح A (Abitur) در سال 1988، ینس لمن بین سال‌ های 1992 تا 1998 در دانشگاه مونستر در رشته اقتصاد تحصیل کرد و در عین حال به فوتبال خود ادامه داد.

در سال 1999 با کونی که معلم مدرسه راهنمایی بود ازدواج کرد. لمان بعداً لاسه، پسر کونی از ازدواج قبلی خود با فوتبالیست کنوت راینهارت را به فرزندی پذیرفت. این زوج همچنین دارای دو فرزند متس (متولد 2000) و لیزلوتا (متولد 2006) هستند.

اینستاگرام ینس لمن

اینستاگرام ینس لمن

ینس لمن در صفحه اینستاگرام خود 51.6 هزار دنبال کننده دارد و 102 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید ینس لمن

عکس های جدید ینس لمن

عکس های جدید ینس لمن

عکس های جدید ینس لمن

عکس های جدید ینس لمن

مقاله قبلیپیش بینی فوتبال در ویلیام هیل WilliamHill
مقاله بعدیبونوس های بری بت BerryBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید