اینستاگرام ژینوس احمدی Zhinoos Ahmadi

0
264

این پست درباره اینستاگرام ژینوس احمدی Zhinoos Ahmadi است. قسمتی دیگر از فعالیت های ژینوس احمدی در فضای مجازی در اینستاگرام است. ژینوس احمدی دارای یکی از پر بازدید ترین اینستاگرام های ایران می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

اینستاگرام ژینوس احمدی

اینستاگرام ژینوس احمدی ، که در تاریخ 20 ام بهمن ماه سال 1376 در تهران به دنیا آمده است، یکی از شخصیت‌های پرطرفدار اینستاگرام است. او با انتشار محتواهایی پرحاشیه و جذاب، توانسته است جامعه‌ای پراز هواداران بسازد و در اثر این فعالیت‌ها، امروزه از طریق این پلتفرم درآمد زیادی کسب می‌کند.

اینستاگرام Zhinoos Ahmadi

اینستاگرام Zhinoos Ahmadi ، با فعالیت پویا و پرطرفدار در اینستاگرام، توانسته است جامعه‌ای بزرگ از طرفداران را به دنبال خود جلب کند. با بیش از ۲۳۰ هزار فالوور، صفحه شخصی او یکی از محبوب‌ترین‌ها در این شبکه اجتماعی است. او در این صفحه تاکنون ۳۶ پست منتشر کرده، از جمله دابسمش‌های جذاب و دیدنی. علاقه‌مندان می‌توانند با جستجوی نام او در اینستاگرام یا مستقیما به آدرس zhinoos، به پروفایل او دسترسی پیدا کنند و از محتواهایش لذت ببرند. همچنین، ژینوس احمدی فعالیتی مشابه در یوتیوب داشته و فیلم‌های جذابی را در این پلتفرم به اشتراک می‌گذارد.

مقاله قبلیاینستاگرام داوود هزینه Davood Hazine
مقاله بعدیاینستاگرام بهزاد لیتو Behzad Leito

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید