اینستاگرام رها پیت Raha Pit

0
359

این پست درباره اینستاگرام رها پیت Raha Pit است. یک قسمت اصلی از فعالیت های رها پیت در فضای مجازی اینستاگرام است. رها پیت دارای یکی از پر بازدید ترین اینستاگرام های ایران و حتی دنیا می باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

اینستاگرام رها پیت

ها پیت در اینستاگرام رها پیت با نام کاربری raha.pit فعال است. تا تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۳، او 323 هزار دنبال کننده و 2 پست دارد. او همچنین 70 نفر را دنبال می کند. به نظر می رسد رها پیت فعالیت زیادی در اینستاگرام ندارد، چرا که فقط دو پست منتشر کرده است. با این حال، او با برگزاری لایوهای جنجالی با افراد مشهور مانند پویان مختاری، حسین تهی، مینا نامداری و داوود هزینه به شهرت رسیده است. شما می توانید با جستجوی raha.pit در اینستاگرام، صفحه او را پیدا کنید.

اینستاگرام Raha Pit

رها پیت یک زن ترنس ایرانی و اینفلوئنسر اینستاگرام Raha Pit است که به خاطر لایوهای جنجالی و عمل های زیبایی متعددش شناخته شده است. او در خرداد 1378 در ایران به دنیا آمد و دوران کودکی و نوجوانی خود را در این کشور گذراند. رها پس از مدتی تصمیم به مهاجرت از ایران گرفت و در حال حاضر در شهر استانبول ترکیه زندگی می کند. او به خاطر صراحت لهجه و به اشتراک گذاشتن جزئیات زندگی شخصی اش، به خصوص در مورد عمل های زیبایی و تغییر جنسیت، مورد توجه قرار گرفته است.

مقاله قبلیاینستاگرام ساشا سبحانی Sasha Sobhani
مقاله بعدیاینستاگرام داوود هزینه Davood Hazine

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید