بیوگرافی هوگو لوریس Hugo Lloris

0
160

این پست درباره بیوگرافی هوگو لوریس Hugo Lloris است. هوگو لیوریس متولد 26 دسامبر 1986 بازیکن فوتبال اهل فرانسه است که در پست دروازه‌بان برای باشگاه باشگاه فوتبال تاتنهام هاتسپر بازی می کرد. یکی از میز های بزرگ بازی انفجار در ایران jetbet می باشد این پیشنهاد شگفت انگیز مگاشرط برای شما است.با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

هوگو لوریس کیست؟

هوگو لوریس کیست؟

هوگو لوریس رکورد دار بازی ملی برا فرانسه با 145 بازی می باشد ، پست تخصصی هوگو لوریس دروازه‌بان است. هوگو لوریس دوران بازیگری را از المپیک لیون آغاز کرد.

هوگو لوریس دوران خوبی را با این تیم سپری کرد و به پیراهن شماره 1 و کاپیتانی فرانسه هم رسید. در تابستان 2012 به تاتنهام هاتسپر پیوست.

هوگو لوریس در ابتدای حضور در اسپرز برای جایگاه دروازه‌بانی با برد فریدل آماده به رقابت پرداخت و 2 ماه نیمکت‌ نشین فریدل بود که همین باعث بحث و جدال لفظی آندره ویلاس-بوآس سرمربی وقت تاتنهام و دیدیه دشان سرمربی فرانسه شده بود.

رفته رفته و با جا افتادن او در تیم و نمایش خیره کننده هوگو لوریس در لیگ اروپا برابر لاتزیو به دروازه‌بان اول اسپرز تبدیل شد. هوگو لوریس بازی‌های خوب و قابل قبولی از خود با پیراهن تاتنهام به نمایش گذاشته‌است. همسر او مارین لوریس است و دو فرزند دختر و یک فرزند پسر هم دارد.اینستاگرام هوگو لوریس

اینستاگرام هوگو لوریس

هوگو لوریس در صفحه اینستاگرام خود 34.6 هزار دنبال کننده دارد و 29 پست منتشر کرده است.عکس های جدید هوگو لوریس

عکس های جدید هوگو لوریس

عکس های جدید هوگو لوریس

عکس های جدید هوگو لوریس

عکس های جدید هوگو لوریس 

مقاله قبلیبیوگرافی نیک پوپ Nick Pope
مقاله بعدیبیوگرافی ویتور بایا Vitor Baia

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید