بیوگرافی حسین زرگر Hossein Zargar

0
241

این پست درباره بیوگرافی حسین زرگر Hossein Zargar است. حسین زرگر متولد 15 تیر 1352- سمنان داور فوتبال اهل ایران است. حسین زرگر داوری را از سال 1377 شروع کرده است. سایت جت بت با برداشت بدون قید شرط بهترین تجربه را برای شما فراهم می کند. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

حسین زرگر کیست؟

حسین زرگر کیست؟

حسین زرگر درباره این تصمیمش اظهار کرد با مشورتی که با بزرگان و پیشکسوتان جامعه داوری داشتم تصمیم گرفتم که از این حرفه خداحافظی کنم زیرا فکر می‌ کردم زمان آن رسیده بود. به هر حال داوران جوان زیادی اکنون در صف هستند که در بالاترین سطح فوتبال ایران سوت بزنند.

همچنین در استان من داوران خوبی هستند که می‌ خواهم فرصت را به آن ها بدهم تا خودی نشان دهند و از لحاظ پیشرفت کاری از من هم بالاتر بروند. به نظر من گاهی لازم است پیشکسوتان داوری چنین فداکاری‌ هایی را برای داوران جوان و برای پیشرفت آن ها انجام دهند.

زرگر ادامه داد زمان خداحافظی من فرا رسیده بود و دوست داشتم موقعی داوری را کنار بگذارم که در شرایط خوبی باشم و به قول معروف در وضعیتی نسبت به اوج خداحافظی کنم. دوست نداشتم بر سر نخواستنم دعوا باشد و موقعی که دیگران بخواهند دو دل باشند که از من استفاده کنند یا نه.

سوت و پرچم را کنار بگذارم. حسین زرگر درباره فشار هایی که در چند وقت اخیر بر روی داوری کشور بود و همچنین لزوم استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) تصریح کرد این اواخر فشار روی داوران ما زیاد شده بود که فکر نمی‌ کنم فشار های درستی بود.

به هر حال وظیفه یک داور است که به صورت منصفانه عملکرد 22 نفر را قضاوت کند. زیرا خود این داور است که توسط 22 میلیون نفر قضاوت می‌ شود. داوران ما از جمله من یاد گرفته‌ ایم حق‌ خوری نکنیم و این مساله که ما را به تیم‌ های رنگی نسبت می‌ دهند را نادیده بگیریم زیرا این موضوعات صحت ندارد.

داوری کار ظریفی است و نیازمند دقت و تلاش زیاد است و تمام کسانی که این وظیفه را قبول می‌ کنند نهایت تلاش خود را در این راستا انجام می‌ دهند که من هم از این قاعده مستثنی نبودم.

عکس های جدید حسین زرگر

عکس های جدید حسین زرگر

عکس های جدید حسین زرگر

عکس های جدید حسین زرگر

عکس های جدید حسین زرگر

مقاله قبلیبیوگرافی اشکان خورشیدی Ashkan Khorshidi
مقاله بعدیبیوگرافی نگین فضلی Negin Fazli

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید