بیوگرافی حمید حاج‌ ملک Hamid Haj Malik

0
236

این پست درباره بیوگرافی حمید حاج‌ ملک Hamid Haj Malik است. حمید حاج‌ملک متولد 28 دی 1360 داور لیگ برتر فوتبال ایران است. سایت جن بت دارای مجوز و لاینسنس جهانی می باشد که تضمین کننده قدرت مالی مجموعه جت بت است. که به کاربران این اطمینان خاطر را می دهد که هر مبلغی که برنده شوند، پرداخت جوایز در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد. فعالیت حرفه‌ ای حمید حاج‌ ملک از سال 1380 پس از دریافت مدرک درجه 3 آغاز گردید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

حمید حاج‌ ملک کیست؟

حمید حاج‌ ملک کیست؟

حمید حاج‌ ملک از سال 1390 به عنوان داور چهارم قضاوت در لیگ برتر را آغاز کرد و در ادامه به عنوان داور وسط به فعالیت خود ادامه داد. حاج‌ ملک آتش نشان است و بعد اتفاق ساختمان پلاسکو در برنامه نود حاضر و با حمید حاج‌ ملک درباره حرفه آتش نشانی صحبت شد. قبل از اینکه بخواهم وارد کار داوری شوم فوتبالیست بودم و در تیم جوانان سپیدرود بازی می‌ کردم.

همان زمان از ناحیه زانو مصدوم شدم و دیگر نتوانستم بازی کنم. سه سال هم به درمان زانویم پرداختم اما مشکلم حل نشد. فوتبال را کنار گذاشتم اما ۱۷ سال با رباط و مینیسک پاره داوری کردم تا اینکه سال گذشته پارگی به غضروف رسید و مجبور شدم جراحی کنم.

زمانی که فرهاد کاظمی سرمربی تیم نوجوانان بود به انتخابی در کمپ شهریار دعوت شدم. آن زمان سقر سنی بسیار متداول بود اما با این حال به خاطر اینکه دوپا بودم در پست دفاع راست و چپ بد کار نمی‌ کردم.از 20 سالگی وارد حرفه داوری شدم.

خیلی به آن علاقه داشتم و اگر دوماه سنم کمتر بود می‌ توانستم در کلاس های ویژه داوران زیر 25 سال هم که AFC ترتیب داده بود شرکت کنم که قسمت نبود. یک سال بود که داوری نکرده بودم.

آخرین بار در خردادماه سال ۹۷ به همراه همکارانم دیدار دو تیم استقلال جنوب و نفت و گاز گچساران را قضاوت کردیم و 10 روز بعد زیر تیغ جراحی رفتم.

بازی دو تیم پارس و سایپا هم بازی خوبی بود. کمیته داوران باید در مورد نحوه قضاوتم نظر بدهد اما خودم راضی بودم. متاسفانه کیفیت تصاویر طوری نیست که بشود راحت درباره صحنه‌ ها نظر کارشناسی داد.

عکس های جدید حمید حاج‌ ملک

عکس های جدید حمید حاج‌ ملک

عکس های جدید حمید حاج‌ ملک

عکس های جدید حمید حاج‌ ملک

عکس های جدید حمید حاج‌ ملک

مقاله قبلیبیوگرافی سید وحید کاظمی Seyyed Vahid Kazemi
مقاله بعدیبیوگرافی لئوناردو بونوچی Leonardo Bonucci

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید