بیوگرافی احسان حاج صفی Ehsan Hajsafi

0
502

این پست درباره بیوگرافی احسان حاج صفی Ehsan Hajsafi است. احسان حاج صفی فوتبالیست ایرانی حرفه فوتبال خود را از سال 1379 در آکادمی تیم ذوب‌ آهن شروع کرد.

این بازیکن احسان حاج‌صفی در 5 خرداد 1387 اولین بازی در تیم ملی را در مقابل تیم ملی زامبیا در ورزشگاه آزادی تهران انجام داد و با دو پاس گل فوق العاده خود در پیروزی 3 بر 2 تیم ملی ایران مقابل زامبیا در خانه درخشید و شروع معروفیت خود را استارت زد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

احسان حاج صفی کیست؟

احسان حاج صفی کیست؟

احسان حاج‌صفی (زاده 6 اسفند 1368 در کاشان) هافبک فوتبال متولد ایران می باشد. او تا سال 1385 در جمع ذوب آهنی ها بود اما با یک اشتباه استراتژیک بزرگ در این سال ذوبی‌ها الماس 16 ساله خود را به همشهری واگذار نمودند تا احسان حاج‌صفی در همان سال با قرارداد حرفه‌ای وارد فهرست سپاهان برای لیگ ششم (86-85) شد.

احسان تا سال 1394 هرچه جام و افتخار ممکن بود را با سپاهان به دست آورد. البته احسان حاج‌صفی در یک مقطع و به خاطر گذراندن خدمت سربازی راهی تیم تراکتورسازی تبریز شد و فصل یازدهم (91-90) را با پیراهن قرمز گذراند.

اخراج او توسط ترکی در جدال با استقلال و از دست رفتن قهرمانی تراکتوری‌ها، بزرگ‌ترین اشتباه داوری آن سال و کل عمر قضاوت محسن ترکی می شود حساب کرد.

سایت معتبر 1xBet پشتیبانی 24 ساعته آنلاین را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا کاربران به مشکل بر نخورند.
احسان حاج صفی تیم ملی ایران

حضور احسان حاج صفی در تیم ملی فوتبال ایران به شکل زیبایی شکل گرفت و احسان حاج‌صفی در ترکیب تیم ملی فوتبال جوانان ایران به‌ طور کامل برای ایران در قهرمانی جوانان آسیا 2006 بازی کرد. حاج‌صفی در 5 خرداد 1387 اولین بازی ملی خود را در مقابل تیم ملی زامبیا در ورزشگاه آزادی انجام داد.

او با دو پاس گل درخشانش در پیروزی 3 بر 2 تیم ملی ایران مقابل زامبیا در خانه درخشید. احسان حاج‌صفی هشت روز بعد در 13 خرداد 1387 در مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال از ابتدا در مقابل تیم ملی امارات متحده عربی در خانه بازی کرد.ش

در بازی برگشت در میانه بازی وارد میدان شد و به برد ایران در بازی بیرون از خانه کمک کرد. اولین گل ملی احسان حاج‌صفی هم در مقابل تیم ملی فوتبال قطر در مسابقات فوتبال غرب آسیا 2008 به ثمر رسید که ایران این بازی را با نتیجه شش بر یک برنده شد.

احسان حاج‌صفی در تاریخ 12 اسفند 1392 در بازی مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2015 مقابل تیم ملی فوتبال کویت و در ورزشگاه انقلاب کرج، برای اولین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران را به بازو بست.

افتخارات احسان حاج صفی

افتخارات ورزشی احسان حاج‌صفی در تیم های باشگاهی

لیگ برتر

 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 89-1388 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 90-1389 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 94-1393 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 87-1386 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 91-1390 به همراه تراکتورسازی تبریز

جام حذفی

 • قهرمانی در جام حذفی 85-1384 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • قهرمانی در جام حذفی 86-1385 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • قهرمانی در جام حذفی 92–1391 به همراه تیم سپاهان اصفهان

لیگ قهرمانان آسیا

 • نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا 2007 به همراه تیم سپاهان اصفهان

افتخارات ورزشی احسان حاج‌صفی در تیم ملی

 • قهرمانی فوتبال غرب آسیا
 • قهرمانی در مسابقات فوتبال غرب آسیا 2008 به همراه تیم ملی فوتبال ایران

ازدواج احسان حاج صفی

احسان حاج صفی که با انتقال قریب الوقوع به سوپرلیگ یونان در آستانه ایجاد تغییری مهم در شرایط حرفه ای اش است در زندگی شخصی نیز فصل جدیدی را آغاز کرد.

ترک سپاهان و حضور قریب الوقوع در سوپرلیگ یونان تنها خبر مهم پیراهن احسان حاج صفی در روزهای اخیر نیست بلکه به موازات تغییراتی که در شرایط حرفه ای این بازیکن ملی پوش در حال وقوع است در زندگی شخصی او هم یک اتفاق بسیار مهم افتاد. احسان حاج صفی متاهل است و در دوم تیرماه 1396 ازدواج کرد.

لژیونر شدن احسان حاج صفی

او در فصل 94 – 95 همراه با باشگاه فوتبال FC فرانکفورت آلمان به لیگ دسته سوم آلمان لیگا 3 سقوط کرد. قرارداد وی با این باشگاه  در سال 2016 به پایان رسید سپس دوباره به سپاهان بازگشت این بازیکن در سال 96 ابتدا به تیم پانیونیوس و سپس المپیاکوس یونان که در سوپر لیگ بازی می کند پیوست و در حال حاضر در این تیم بازی می کند.

تحصیلات احسان حاج صفی

در مورد میزان تحصیلات احسان حاج صفی باید بدانید که او تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخوانده است و بیشتر روی استعداد فوتبالی اش متمرکز شده است.

اینستاگرام احسان حاج صفی

اینستاگرام احسان حاج صفی

احسان حاج صفی در صفحه اینستاگرام خود 525 هزار نفر دنبال کننده دارد و 136 عدد پست منتشر کرده است.


عکس های احسان حاج صفی

عکس های احسان حاج صفی

عکس های احسان حاج صفی

عکس های احسان حاج صفی

عکس های احسان حاج صفی

عکس های احسان حاج صفی
سوالات متداول

احسان حاج صفی چند سال دارد؟

32 سال دارد.

قد احسان حاج صفی چقدر است؟

1.78 متر.

مقاله قبلیبونوس 100% شارژ هدیه در جت بت JetBet
مقاله بعدیبیوگرافی وین رونی Wayne Rooney

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید