بیوگرافی مادر دریل Drill Mama

0
179

این پست درباره بیوگرافی مادر دریل Drill Mama است. گندم یا همان مادر دریل متولد دهه هفتاد رپر فارسی می باشد که در شهر تهران به دنیا آمده است و با لقب جی 021 شناخته می شود. سایت melbet دارای مجوز و لایسنس جهانی می باشد که تضمین کننده قدرت مالی مجموعه مل بت است. که به کاربران این اطمینان خاطر را می دهد که هر مبلغی که برنده شوند ، پرداخت جوایز در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

مادر دریل کیست؟

مادر دریل کیست؟

گندم شهروز آبادی ملقب به مادر دریل است که نام مستعار او جی 021 است. خط چشم اولین ترک وی بوده و او بسیاری از آهنگ هایش را به همراه موزیک ویدئو انتشار می دهد و مورد استقبال طرفدارانش قرار می گیرد.

اولین همکاری او در زمینه رپ با 021 kid بود که فیلمی به نام west london منتشر کردند اما گندم شهروز آبادی در یک موزیک ویدئو که یکی از کار های اخیر او است به او دیس داده است.

علت کم کاری در رپ فارسی را گندم اینگونه توضیح می دهد که هم زمان با تحصیل در دانشگاه مشغول کار نیز می باشد و تایم کمی برای خواندن دارد. یکی از مشهور ترین آهنگ های وی چیاکو می باشد و وی در دوران کودکی از ایران مهاجرت کرده است.

با این که جی 021 تایم نسبتاً کمی است که فعالیت خود را به عنوان رپر فارسی شروع کرده است، اما با در نظر گرفتن این که از صدای منحصر به فردی برخوردار است و علاقه زیادی به رپ دارد. به همین دلیل تا به امروز موزیک های بسیار پر طرفدار و شنیدنی را پخش کرده است.

مادر دریل کنسرت های زیادی را در خارج کشور برگذار نموده که از طرف هوادارانش استقبال زیادی شده است. جی 021 در کنسرت های خود بسیار پر انرژی و پر جنب و جوش است و موزیک های قدیمی و جدید خود برای هوادارنش اجرا می کند.

شما به راحتی می توانید با جستجو در یوتیوب فیلم هایی که طرفدارانش در کنسرت های گندم از او گرفته اند را مشاهده کنید.

اینستاگرام مادر دریل

اینستاگرام مادر دریل

مادر دریل در صفحه اینستاگرام خود 515 هزار دنبال کننده دارد و 48 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید مادر دریل

عکس های جدید مادر دریل عکس های جدید مادر دریل عکس های جدید مادر دریل عکس های جدید مادر دریل

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی
مقاله قبلیبیوگرافی آیسان اسلامی Aisan Eslami
مقاله بعدیبیوگرافی علی ازا Ali Ezza

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید