بیوگرافی شارلیز ترون Charlize Theron

0
320


این پست درباره بیوگرافی شارلیز ترون Charlize Theron است. شارلیز ترون متولد 7 اوت 1975 بازیگر و تهیه‌کننده اهل آفریقای جنوبی و آمریکا است. با سایت melbet بهترین ها را تجربه خواهید کرد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

شارلیز ترون کیست؟

شارلیز ترون کیست؟

شارلیز ترون یکی از بازیگران زن با بیشترین دستمزد بوده و جوایز مختلفی از جمله یک جایزه اسکار و یک جایزه گلدن گلوب برنده شده‌ است. مجله تایم در سال 2016 شارلیز ترون را به‌عنوان یکی از 100 شخص تأثیرگذار در جهان انتخاب کرد. ترون در دهه 1990 با بازی در نقش اول فیلم‌ های هالیوودی وکیل‌مدافع شیطان، جو یانگ نیرومند و قوانین خانه سایدر به شهرت بین‌المللی رسید.

شارلیز ترون برای بازی در نقش قاتل سریالی به‌نام آیلین وورنوس در فیلم هیولا مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را کسب کرد. شارلیز ترون به اولین شخص اهل آفریقای جنوبی تبدیل شد که در رشته بازیگری برنده جایزه اسکار می‌ شود. ترون مدتی بعد برای بازی در نقش یک زن مورد آزار جنسی و خواهان عدالت در فیلم درام سرزمین شمالی نامزد دریافت جایزه اسکار دیگری شد.

ترون در چند فیلم اکشن بازی کرده‌ است که با موفقیت‌ های تجاری همراه بوده‌اند؛ کسب‌وکار ایتالیایی، هنکاک، سفیدبرفی و شکارچی، پرومتئوس، مکس دیوانه: جاده خشم، سرنوشت خشمگین، بلوند اتمی و نگهبانانی از دیرباز . شارلیز ترون همچنین برای بازی در نقش زنان مشکل‌دار در کمدی-درام‌های بزرگسال جوان و تالی ساخته جیسون رایتمن تحسین شد. ترون در سال 2019 برای به تصویر کشیدن میگن کلی در درام زندگی‌ نامه‌ ای بامب‌ شل برای سومین بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

ترون از اوایل دهه 2000 با کمپانی تولید فیلم خود، تهیه‌ کنندگی چندین فیلم را بر عهده داشته‌ است. شارلیز ترون فیلم‌ های متعددی را تهیه‌کنندگی کرده‌ است که در بسیاری از آن‌ها نقش‌آفرینی داشته‌است؛ از جمله دشت سوزان ، جاهای تاریک و لانگ شات. ترون در سال 2007 شهروند آمریکا شد و در عین حال تابعیت آفریقای جنوبی خود را حفظ کرد. یک ستاره با نام شارلیز ترون در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود نصب شده‌ است.

اینستاگرام شارلیز ترون

اینستاگرام شارلیز ترون

شارلیز ترون در صفحه اینستاگرام خود 7.6 میلیون دنبال کننده دارد و 537 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید شارلیز ترون

عکس های جدید شارلیز ترون عکس های جدید شارلیز ترون عکس های جدید شارلیز ترون عکس های جدید شارلیز ترون

مقاله قبلیبیوگرافی ادگار داویدس Edgar Davids
مقاله بعدیورود به سایت یک بت YekBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید