بیوگرافی کارلوس پویول Carles Puyol

0
205

این پست درباره بیوگرافی کارلوس پویول Carles Puyol است. پویول ایسافورکادا متولد 13 آوریل 1978 بازیکن فوتبال سابق اسپانیایی است. بهترین ضرایب به همراه بونس خوش آمد گویی فقط و فقط در سایت پیش بینی 1xbet. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

کارلوس پویول کیست؟

کارلوس پویول کیست؟

پویول کاپیتان نسل طلایی بارسلونای پپ بود و تیم قدرتمند پپ گواردیولا را رهبری می‌ کرد. پویول با بارسلونا تنها 6 گانه تاریخ را بدست آورد که تا کنون هیچ تیمی بجز بارسلونا 2009 و بایرن‌مونیخ 2020 در تاریخ فوتبال به همچین دست‌ آوردی دست نیافته‌ است. تمام دوران حرفه ای خود را در باشگاه بارسلونا گذراند و اصطلاحاً بازیکن تک باشگاهی به حساب می‌ آید.

پویول یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال است. مثلث سه نفره موفق پویول با سرخیو راموس و جرارد پیکه در تیم ملی اسپانیا همیشه در یاد ها خواهد ماند. پویول در جریان جام جهانی 2018 روسیه قرار بود به عنوان مهمان در برنامه بیست هجده به تهیه‌ کنندگی عادل فردوسی پور در جریان بازی ایران و اسپانیا حضور یابد؛ اما این اتفاق به دلیل مدل موی پویول رخ نداد و فردوسی‌پور در برنامه آن روز به نشانه اعتراض نیامد و محمدرضا احمدی به تنهایی مجری آن قسمت از برنامه بود.

پست اصلی پویول مدافع وسط است، اما این توانایی را داشت که در دفاع کنار، مخصوصاً دفاع راست، بازی کند. پویول از اوت 2004 تا سال 2014، به عنوان جانشین لوئیس انریکه وظیفهٔ کاپیتانی بارسلونا را بر عهده داشت. سایت ترانسفر مارکت پویول را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا معرفی کرده است.
اینستاگرام کارلوس پویول

اینستاگرام کارلوس پویول

کارلوس پویول در صفحه اینستاگرام خود 13.1 میلیون دنبال کننده دارد و 888 پست منتشر کرده است.


عکس های جدید کارلوس پویول

عکس های جدید کارلوس پویول

عکس های جدید کارلوس پویول

عکس های جدید کارلوس پویول

عکس های جدید کارلوس پویول

مقاله قبلیبیوگرافی ژاوی آلونسو Xabi Alonso
مقاله بعدیبیوگرافی پله Pele

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید