بیوگرافی برد پیت Bradley Pitt

0
224


این پست درباره بیوگرافی برد پیت Bradley Pitt است. ویلیام بردلی پیت متولد 18 دسامبر 1963 بازیگر و تهیه‌کننده فیلم آمریکایی است. مل بت سایت می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های شما برای پیش بینی فوتبال باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

برد پیت کیست؟

برد پیت کیست؟

برد پیت برای تهیه کنندگی و نقش‌آفرینی‌هایش افتخارات مختلفی از قبیل دو جایزه اسکار، یک جایزه فیلم بفتا و دو جایزه گلدن گلوب برنده شده‌ است. برد پیت در 2001کمپانی تولید فیلم پلن بی انترتینمنت را تأسیس کرد که فیلم‌ های مختلفی از جمله تریلر جنایی رفتگان، درام زندگی‌ نامه‌ای 12 سال بردگی و درام دوره بلوغ مهتاب را تولید کرده‌ است و این سه فیلم برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شده‌اند.

پیت نخست با ایفای نقش یک گاوچران بین‌راهی در کمدی-درام تلما و لوییز در میان عموم مردم شناخته شد. اولین نقش‌ های اصلی او در آثاری با بودجه بالا شامل درام رودخانه‌ ای از میان آن می‌گذرد، وسترن افسانه‌ های خزان و فیلم ترسناک مصاحبه با خون‌آشام بود. برد پیت با ایفای نقش در تریلر جنایی هفت و علمی تخیلی 12 میمون با تحسین منتقدان روبرو شد و فیلم دوم برایش کسب جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و نامزدی اسکار را به همراه داشت.

آخرین فیلم برد پیت در این دهه بازی در نقش تایلر دوردن در فیلم باشگاه مبارزه بود. فیلم جاسوسی یازده یار اوشن و دنباله‌ هایش از بزرگ‌ترین موفقیت‌ های تجاری پیت هستند. برد پیت با بازی در فیلم حماسی تاریخی تروآ، فیلم جنایی عاشقانه آقا و خانم اسمیت و فیلم ترسناک جنگ جهانی زد به یکی از بازیگران نقش اول هالیوود تبدیل شد.

برد پیت در فیلم‌ های تحسین‌شده بابل، قتل جسی جیمز به‌دست رابرت فورد بزدل، بخوان و بسوزان ، حرامزاده‌ های لعنتی، درخت زندگی، رکود بزرگ و به‌سوی ستارگان  ایفای نقش کرده‌است. پیت بابت نقش‌ آفرینی‌ هایش در درام عاشقانه مورد عجیب بنجامین باتن و درام ورزشی مانیبال نامزد دریافت جایزه اسکار شد. برد پیت برای بازی در نقش دستیار شخصی یک بازیگر در کمدی-درام روزی روزگاری در هالیوود برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

به‌ عنوان چهره‌ ای برجسته در میان مردم، از پیت به عنوان یکی از با نفوذ ترین و قدرتمند ترین افراد در صنعت سرگرمی آمریکا نام برده شده‌ است. برد پیت سال‌ ها از سوی رسانه‌ های مختلف به عنوان جذاب‌ ترین مرد جهان یاد شده و زندگی شخصی‌ اش مورد پوشش گسترده رسانه‌ ها قرار دارد. برد پیت از بازیگران جنیفر آنیستون و آنجلینا جولی طلاق گرفته‌ است. پیت و جولی شش فرزند دارند که سه فرزندشان در سطح بین‌المللی به فرزندی پذیرفته شده‌ اند.

اینستاگرام برد پیت

اینستاگرام برد پیت

برد پیت در صفحه اینستاگرام خود 909 هزار دنبال کننده دارد و 12 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید برد پیت

عکس های جدید برد پیت عکس های جدید برد پیت عکس های جدید برد پیت عکس های جدید برد پیت

مقاله قبلیسایت اصلی ای بی تی 90 Abt90
مقاله بعدیبازی انفجار تاینی بت TinyBet

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید