بیوگرافی بد بانی bad bunny

0
299


این پست درباره بیوگرافی بد بانی bad bunny است. بنیتو آنتونیو مارتینِز اکاسیو متولد 10 مارس 1994 مشهور به بد بانی رپر، خواننده و ترانه‌نویس اهل پورتوریکو است. یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت های ایرانی، 1xbet است. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

بد بانی کیست؟

بد بانی کیست؟

سبک موسیقایی بد بانی به‌عنوان لاتین ترپ و رگاتون تعریف می‌ شود، اگر چه موسیقی بد بانی عناصر گوناگونی از ژانر های دیگر را نیز در خود جای داده‌ است. بد بانی در سال 2016 با ترانه Diles به شهرت رسید که منجر به عقد قرارداد با هیر دس میوزیک شد.

بد بانی در چند سال آینده با ترانه‌ هایی مانند Soy Peor و همکاری با هنرمندانی از جمله فارکو، کارول جی، اوسونا، جی بالوین به جلب توجه خود ادامه داد. بنیتو در 10 مارس 1994 در باریو آلمیرانته سور در وگا باجا، پورتوریکو متولد شد.

بد بانی دو برادر دارد. بنیتو از زمانی که جوان بود می‌ خواست که یک خواننده شود. بد بانی در آهنگ Ser bichote می‌ گوید که مادرش می‌ خواست بد بانی مهندس شود، پدرش می‌ خواست که بد بانی یک بازیکن بیس بال شود، در حالی که یک معلم به بد بانی گفت که او یک آتش‌نشان خواهد شد.

در عوض، بد بانی دوره‌ های آموزشی ارتباطات تصویری را در دانشگاه پورتوریکو گذراند. بنیتو از تصمیمات مربوط به بستن مدارس در پورتوریکو انتقاد کرده و با بازشدن زندان‌ های بیشتر و بیشتر مقابله کرده. از آن موقع بد بانی در Telemundo’s Tu Musica Urban Awards، نامزد جایزه بشر دوست سال شد. در سال 2019 بد بانی در بازی ستارگان مشهور NBA در استادیوم Bojangles در شارلوت، کارولینای شمالی بازی کرد.

اینستاگرام بد بانی

اینستاگرام بد بانی

بد بانی در صفحه اینستاگرام خود 46.7 میلیون دنبال کننده دارد و 3 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید بد بانی

عکس های جدید بد بانی عکس های جدید بد بانی عکس های جدید بد بانی عکس های جدید بد بانی

مقاله قبلیبهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023
مقاله بعدیمعرفی بهترین سایت های پیش بینی نتایج فوتبال

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید