بیوگرافی آلکس ساندرو Alex Sandro

0
202


این پست درباره بیوگرافی آلکس ساندرو Alex Sandro است. آلکس ساندرو لوبو سیلوا که با نام الکس ساندرو شناخته می‌ شود. سایت جت بت می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های شما برای پیش بینی فوتبال باشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

آلکس ساندرو کیست؟

آلکس ساندرو کیست؟

در سطح باشگاهی، الکس ساندرو کار خود را با اتلتیکو پارانانسه آغاز کرد و بعداً به صورت قرضی برای سانتوس بازی کرد. در سال 2011، آلکس ساندرو با مبلغ 9.6 میلیون یورو به پورتو پیوست و در کنار هم تیمی سابق و هموطنش دانیلو، که در پست دفاع راست بازی می کرد.

پیوستن به یوونتوس در سال 2015، کسب دو قهرمانی داخلی در سه فصل اول، و به دنبال آن دو قهرمانی متوالی دیگر در لیگ در دو سال بعد. در سطح بین المللی، الکس ساندرو نماینده برزیل است که 30 بازی ملی برای آن انجام داده است.

در سطح جوانان، آلکس ساندرو همچنین نماینده تیم زیر 20 سال برزیل بود و قهرمان قهرمانی جوانان آمریکای جنوبی و جام جهانی فوتبال زیر 20 سال در سال 2011 شد.

آلکس ساندرو بعداً همچنین بخشی از تیم برزیل بود که قهرمان کوپا آمریکا 2019 شد.الکس ساندرو پس از کسب مقدار قابل توجهی از افتخارات با ترکیب جوانان اتلتیکو پارانائنسه و عملکرد بسیار خوب در کوپا پارانا با تیم زیر 23 سال، اولین دعوت خود را به تیم بزرگسالان در اکتبر 2008 به دست آورد.

آلکس ساندرو یک بازی در برازیلیرو انجام داد. در 18 اکتبر به مصاف اینترناسیونال می رود. در سال 2009، الکس ساندرو در مسابقات قهرمانی اتلتیکو در کمپئوناتو پارانانسه ایفای نقش کرد و در 8 مسابقه به میدان رفت.

آلکس ساندرو اولین گل خود را در 25 ژانویه مقابل ریو برانکو به ثمر رساند و توپ را در اطراف دروازه بان به خود پاس داد. تا اکتبر 2009، آلکس ساندرو در 9 بازی برازیلیرو بازی کرده است که در مجموع 269 بازی انجام داده است.

اینستاگرام آلکس ساندرو

اینستاگرام آلکس ساندرو

 

آلکس ساندرو در صفحه اینستاگرام خود 2.1 میلیون دنبال کننده دارد و 300 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید آلکس ساندرو

بیوگرافی آلکس ساندرو Alex Sandro

بیوگرافی آلکس ساندرو Alex Sandro

بیوگرافی آلکس ساندرو Alex Sandro

بیوگرافی آلکس ساندرو Alex Sandro

مقاله قبلیبیوگرافی فدریکو کیزا Federico Chiza
مقاله بعدیبیوگرافی مارادونا Diego Maradona

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید