بیوگرافی آرون رمسدیل Aaron Ramsdale

0
249


این پست درباره بیوگرافی آرون رمسدیل Aaron Ramsdale است. آرون کریستوفر رمزدیل متولد 14 مه 1998 یک فوتبالیست حرفه‌ ای انگلیسی است. معتبرترین سایت پیش بنی ورزشی سایت جت بت میباشد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

رمسدیل کیست؟

رمسدیل کیست؟

پس از قرضی های پی در پی به چسترفیلد و AFC ویمبلدون، آرون رمسدیل یک فصل با بورنموث بازی کرد و با انتقالی به ارزش اولیه 18 میلیون پوند دوباره به شفیلد یونایتد پیوست.

در سال 2021، رمزدیل با یک رکورد باشگاهی به ارزش 30 میلیون پوند با آرسنال قرارداد امضا کرد و گران ترین دروازه بان آنها شد. رامسدیل در تمامی سطوح از تیم زیر 18 سال تا بزرگسالان نماینده انگلیس بوده است و در سال 2017 قهرمان اروپا زیر 19 سال شد و در تیمی بود که در یورو 2020 نایب قهرمان شد.

رامسدیل در استوک-آن-ترنت، استافوردشایر به دنیا آمد و در روستای نزدیک چسترتون بزرگ شد. رمزدیل کار خود را در باشگاه مارش تاون مستقر در نیوکاسل-آندر-لایم آغاز کرد. مربی دروازه بان فرد باربر آرون رمسدیل را برای آزمایش به بولتون واندررز برد و آنها در نهایت آرون رمسدیل را به خدمت گرفتند.

در سال 2014، رمزدیل پس از کمک به مدرسه‌اش، دبیرستان سر توماس بوگی، برای رسیدن به نیمه‌نهایی جام حذفی مدارس انگلیسی، توسط The Sentinel به عنوان یک چشم‌ انداز آینده شناسایی شد.

اینستاگرام آرون رمسدیل

اینستاگرام آرون رمسدیل

آرون رمسدیل در صفحه اینستاگرام خود 1.2 میلیون دنبال کننده دارد و 282 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید آرون رمسدیل

عکس های جدید آرون رمسدیل

عکس های جدید آرون رمسدیل

عکس های جدید آرون رمسدیل

عکس های جدید آرون رمسدیل

مقاله قبلیبیوگرافی مانوئل نویر Manuel Neuer
مقاله بعدیبیوگرافی آدرین ربیو Adrien Rabiot

نظرات یا سوالات شما با BetYek 🛸 بت یک شرط بندی کن 🚀

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید