وان ایکس بت 1xBet به فینال معتبر Sigma Asia Awards 2023 رسید

0
63
blank
blank

این مقاله درباره وان ایکس بت 1xBet به فینال معتبر Sigma Asia Awards 2023 رسید است. شرکت وان ایکس بت 1xBet به فینال معتبر Sigma Asia Awards 2023 رسید. شرکت پیش‌ بینی جهانی وان ایکس بت 1xBet برای دریافت جوایز در دسته‌ های برنامه‌ زیر مجموعه سال، ارائه‌ دهنده سال خدمات ورزش های الکترونیک، اپراتور آنلاین سال و اپراتور پیش‌ بینی ورزشی سال رقابت خواهد کرد. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

فینال معتبر Sigma Asia Awards 2023 با همکاری وان ایکس بت

برندگان توسط هیئت داوران معتبر و نتایج رای گیری در صفحه جایزه معتبر انتخاب می شوند. نتایج در 19 جولای در بزرگترین مرکز نمایشگاهی در مانیل اعلام خواهد شد. ما خوشحالیم که در میان مدعیان چنین جایزه معتبری هستیم. نامزدی برای این جایزه، به رسمیت شناختن نتایج 1xBet در بازار آسیا است. تجارت پیش‌ بینی در این منطقه به طور پویا در حال توسعه است و بنابراین ما بسیار خوشحالیم که در لیست بهترین ها قرار داریم. این نامزدها نشان دهنده تلاش های ما برای جذب بازیکنان، ایجاد همکاری با برند های ورزشی بزرگ و بهینه سازی برنامه های زیر مجموعه است.» نمایندگان وان ایکس بت 1xBet خاطرنشان کردند.

وان ایکس بت 1xBet به فینال معتبر Sigma Asia Awards 2023 رسید

در بازار آسیا، شرکت پیش‌ بینی وان ایکس بت 1xBet شریک بسیاری از باشگاه های ورزشی و تورنومنت های معتبر شده است. ما به ویژه به همکاری با تیم‌ های ورزش های الکترونیک Talon Esports و BOOM Esports اشاره می‌ کنیم که قبلاً در سطح بین‌ المللی نامی برای خود دست و پا کرده‌ اند.

درباره وان ایکس بت 1xBet

وان ایکس بت

سایت وان ایکس بت 1xBet یک شرکت پیش‌ بینی معروف در جهان با بیش از 15 سال تجربه در صنعت پیش‌ بینی است. مشتریان این برند می توانند روی هزاران رویداد در بیش از 60 ورزش پیش‌ بینی کنند و وب سایت و اپلیکیشن این شرکت به 70 زبان در دسترس است. لیست شرکای رسمی وان ایکس بت 1xBet شامل تیم فوتبال بارسلونا ، باشگاه پاریسن ژرمن، باشگاه فوتبال لیل فرانسه، لالیگا ، سری آ و سایر برند ها و سازمان های ورزشی مشهور جهان است. این شرکت بارها نامزد و برنده جوایز حرفه ای معتبر از جمله جوایز IGA، SBC، G2E Asia و EGR Nordics Awards شده است.
درباره جوایز سیگما آسیا 2023

جوایز Sigma Asia توسط شرکت بین المللی SIGMA Group – یک مرجع شناخته شده در زمینه iGaming، امنیت دیجیتال و بازاریابی وابسته سازماندهی شده است. گروه SIGMA در اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین فعالیت می کند و در هر یک از مناطق دارای اعتبار زیادی است. جوایز سیگما آسیا بخشی از سیستم جوایزی است که سالانه به موفق ترین نمایندگان صنعت پیش‌ بینی اعطا می شود.

 

⚽️ 🎁 سایت های شرط بندی پیشنهادی
😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیوان ایکس بت 1xBet در نمایشگاه بین المللی SiGMA Asia 2023
مقاله بعدیبیوگرافی مهناز افشار Mahnaz Afshar

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید