واریز در وان ایکس بت با فوچرز یا ps Voucher

0
44
blank
blank

این مقاله درباره واریز در وان ایکس بت با فوچرز یا ps Voucher است. یکی از دلایل محبوبیت سایت وان ایکس بت پرداخت های بسیار سریع و آسان می باشد. سایت وان ایکس بت از چندین روش متنوع برای واریز در حساب کاربری پشتیبانی میکند. که یکی از آنها استفاده از روش فوچرز یا ps Voucher است. در این مقاله آموزشی نیز به طریقه واریز با فوچرز می پردازیم. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

روش واریز فوچرز در وان ایکس بت

روش واریز فوچرز در وان ایکس بت

برای اینکه بتوانید با روش فوچرز در سایت وان ایکس حساب خود را شارژ کنید. پس از خريد ps voucher یا فوچرز از بهترین صرافی های ایران کد رو کپی (copy) کرده وارد سايت وان ايكس بت شويد و از ميان روش هاى واريز ps voucher یا فوچرز را انتخاب كنيد. سپس در كادر مورد نظر، کد که شامل حروف و عدد هستش رو پیست (paste) کنید و روى تاييد نهایی بزنيد، حساب شما بلافاصله در سايت شارژ می شود.

وجه داشته باشید برای ثبت نام در سایت های صرافی برای شارژ حساب وان ایکس بت 1xbet احتیاج نیست حضورا در صرافی حاظر گردید بلکه این صرافی ها به صورت آنلاین می باشند. جالب است بدانید بیش از 87% درصد مردم ایران برای حساب شارژ خود از همین روش خرید ps voucher (فوچرز) استفاده می کنند چون دقیقا شبیه کارت به کارت هست.

کد فوچرز به طور مثال به شکل زیر است :

 PSVouchers-USD-7-d44eccf3-kdtf5jj2-i5bjhaie-bdf742

⚽️ 💎 مطلب پیشنهادی
😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیبهترین استراتژی پوکر هولدم آنلاین
مقاله بعدیآموزش واریز به سایت وان ایکس بت با تتر

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید