آموزش واریز پرفکت مانی در وان ایکس بت

0
44
blank
blank

این مقاله درباره آموزش واریز پرفکت مانی در وان ایکس بت است. یکی از دلایل محبوبیت سایت وان ایکس بت پرداخت های بسیار سریع و آسان می باشد. سایت وان ایکس بت از چندین روش واریز و برداشت پشتیبانی می کند. از بین آنها استفاده از پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی و کارت به کارت محبوب ترین روش های واریز و برداشت هستند. در ادامه آموزش واریز در سایت وان ایکس بت 1XBET به روش پرفکت مانی می پردازیم. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

واریز پرفکت مانی در وان ایکس بت

واریز پرفکت مانی در وان ایکس بت

حداقل و حداکثر مبلغ واریز پرفکت مانی در وان ایکس بت :

حداقل مبلغ واریز پرفکت مانی 20.000 تومان

حداکثر مبلغ واریز پرفکت مانی 100.000.000 تومان

آموزش شارژ کردن حساب پرفکت مانی که بسیار راحت است و اصلا دشواری خاصی را متقبل نمی شوید. برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی ابتدا باید با استفاده از ووچر وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید، سپس به بخش «Deposit» سایت وان ایکس بت رفته و روش پرداخت پرفکت مانی را انتخاب کنید. سپس باید به وارد کردن مبلغ مورد نظر خود اقدام کنید. و باید اطلاع داشته باشید که روش پرفکت مانی بهترین و معتبرترین روش شارژ یا همان واریز در سایت وان ایکس بت است.

شارژ حساب وان ایکس بت با پرفکت مانی

برداشت موجودی از حساب کاربری با پرفکت مانی اهمیت زیادی دارد. پس از این که کد پرفکت مانی برایتان ارسال شد؛ وارد سایت شرط بندی شده و روی گزینه حساب کاربری خود کلیک کنید. پس از آن گزینه افزایش موجودی یا شارژ حساب را انتخاب نمایید. از بین روش هایی که مشاهده می کنید، پرفکت مانی را انتخاب کنید. سپس در صفحه جدیدی که باز می شود، کد پرفکت مانی را همراه با مبلغ درخواستی برای شارژ شدن وارد نمایید. سپس روی دکمه تایید یا ثبت کلیک کنید تا پرداخت تکمیل شود.

سوالات متداول

حداقل و حداکثر برداشت از سایت وان ایکس بت چه قدر است؟

حداقل وجه لازم برای برداشت 50 هزار تومان و حداکثر برداشت از وان ایکس بت هم 10 میلیون تومان است. این سقفی است که توسط سازندگان تعیین شده است و اگر مبلغی بیش از این دارید، باید مدتی را برای برداشت های بعدی صبور باشید.

⚽️ 💎 مطلب پیشنهادی
😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیآموزش برداشت پرفکت مانی در وان ایکس بت
مقاله بعدیبرداشت هوشمند وان ایکس بت

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید