آموزش برداشت پرفکت مانی در وان ایکس بت

0
55
blank
blank

این مقاله درباره آموزش برداشت پرفکت مانی در وان ایکس بت است. یکی از ویژگی های بارز سایت وان ایکس بت 1xBet ، تنوع روش های پرداخت در این سایت می باشد. در این روش های پرداخت میتوان به روش کارت بانکی چون ویزا و مستر کارت ، کیف پول الکترونیکی چون پرفکت مانی، وبمانی، اسکریل، مانی گو، برداشت هوشمند، روش کریپتو کارنسی چون بیت کوین، کرون، اتریوم، تتر، دوج کویین و ووچرها اشاره کرد. بهترین روش برای برداشت، روش پرفکت مانی است. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

برداشت پرفکت مانی در وان ایکس بت

برداشت پرفکت مانی در وان ایکس بت

حداقل و حداکثر مبلغ برداشت پرفکت مانی در وان ایکس بت :

حداقل مبلغ برداشت پرفکت مانی 20.000 تومان

حداکثر مبلغ برداشت پرفکت مانی 100.000.000 تومان

یکی از شیوه های برداشت از وان ایکس بت که شباهت زیادی هم به پی اس ووچر دارد، پرفکت مانی (Perfect Money) است. البته از قبل باید حساب پرفکت مانی برای خود بسازید که به سرعت هم انجام می شود. برای یادگیری طریقه برداشت پول از وان ایکس بت به این صورت باید به سایت رسمی پرفکت مانی مراجعه کنید.

حداقل مبلغ شارژ پرفکت مانی وان ایکس بت

و این مراحل را از یاد نبرید. در قدم اول به حساب کاربری بروید و روی برداشت وجه بزنید. از میان گزینه های پیشنهاد شده روی پرفکت مانی کلیک کنید. اکنون کادری برایتان نشان داده می شود و مبلغ دلخواه برای برداشت را در آن بزنید. در آخر هم پول مورد نظر به سرعت به حساب پرفکت مانی خواهد نشست.سوالات متداول

بهترین روش برای برداشت از وان ایکس بت کدام است؟

به طور کلی بهترین روش برای برداشت از حساب کاربری خود در سایت وان ایکس بت، روش پرفکت مانی است.

⚽️ 💎 مطلب پیشنهادی
😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیآموزش کامل اپلیکیشن وان ایکس بت
مقاله بعدیآموزش واریز پرفکت مانی در وان ایکس بت

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید