سقف برداشت از وان ایکس بت 1XBet

0
195
blank
blank

این پست درباره سقف برداشت از وان ایکس بت 1XBet ، سقف برداشت در 1XBet ، برداشت در وان ایکس بت است. برداشت از وان ایکس بت دقیقا عکس عملیات واریز می باشد و تنها از طریقی که شارژ کردید امکان پذیر است از جمله فووچرز و یا ای ووچر. به دلیل جلوگیری از پولشویی نمیتوان با پی اس وچرز شارژ کنید و با پرفکت مانی برداشت. برای این کار به حساب کاربری خود در وان ایکس بت رفته و کلید برداشت را کلیک کنید پی اس ووچرز را انتخاب و ایمیل را وارد کنید. کلید تایید که برنگ سبز می باشد کلیک کنید. با ادامه این پست با سایت مگاشرط همراه باشید.

سقف برداشت وان ایکس بت

سقف برداشت وان ایکس بت

قبل از برداشت جوایز در سایت وان ایکس بت، احتمالا از شما خواسته شود که احراز هویت انجام دهید. با این وجود نباید نگران باشید، جوایز خود را به راحتی می‌ توانید با ارائه اسناد هویتی که با اطلاعات حساب کاربری شما مطابقت داشته باشد دریافت کنید. حداقل مبلغ قابل برداشت از 64.000 تومان آغاز می‌ شود و حداکثر مبلغ 100.000.000 تومان است.

و بسته به روش برداشت متفاوت است. به غیر از واریز از طریق بانک، معمولا واریز ها ظرف 24 ساعت انجام می‌ شود. واریز بانکی بین 1 تا 7 روز به طول می‌ انجامد. روش های زیادی در وان ایکس بت موجود است که میتوانید با آن ها واریز و برداشت از وان ایکس بت داشته باشید. 45 روش برای برداشت و 46 روش برای واریز در سایت معتبر وان ایکس بت 1xbet موجود است.
سوالات متداول

بهترین روش برای برداشت از وان ایکس بت کدام است؟

به طور کلی بهترین کار این است که با ووچر پرفکت مانی از حساب کاربری وان ایکس بت برداشت کنید.

😍 چقدر خوشت اومد !
blank
مقاله قبلیپیشنهاد جمعه خوش شانسی وان ایکس بت
مقاله بعدیبازی پوکر در بت مجیک BetMajic

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید